harrypotterschool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
harrypotterschool

harry potter fen club
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 За Ема Уотс

Go down 
АвторСъобщение
Sexy_Girl
Префект Грифиндор/Мъгълознание
Префект Грифиндор/Мъгълознание
Sexy_Girl


Брой мнения : 153
Registration date : 14.10.2007

За Ема Уотс Empty
ПисанеЗаглавие: За Ема Уотс   За Ема Уотс Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 12:28 pm

Ема Уотсън
От А до Я

Наскоро тя бе избрана от англичаните
за тяхна посланничка по света,
изпреварвайки в нетрадиционната
класация далеч по - опитни актриси като
Кийра Найтли например.БРАВО ти
представя Ема Уотсън (17) от А до Я!






А - ртур - първите години" и "Веселият Принц" - това са заглавията на 2те училищни пиеси ,в които Ема участва ,преди да се яви на кастинг за "Хари Потър".

Б-аба й е францозойка и да днес живее в Париш ,родния град на Ема ,където тя обича да се връща през ваканциите.

В- бъдище освен с кино ,Ема би искала да се занимава с театър и музика: "Обичам за пея и да танцувам и обичам адреналина, които нахлуват в теб ,когато си на сцената и виждаш реакцията на публиката."

Г-олата сцена на приятеля й Даниел в Equus първоначално я шокира: "Реакцията ми беше: "Ти си луд ,абсолютно луд!" ,но когато я гледах бях възхитена!"

Д - омашните й любимци са две котки - Бибълс и Домино.

Е - ма е родена на 15 април - датата ,на която празнува рожден ден и Ема Томпсън ,актрисата ,която играе ролята на професор Трелони в "Хари Потър".

Ж - еланието й е в седмата книгаХърмаяни да "направи свита много по-добро място ,да е с Рон и да има много красиви дечица."

З - а отношенията си с Дан и Рупърт ,Ема е категорична ,че между тримата съществува много силна връзка: "Наистина се радвам ,че се имаме един друг.Когато бяхме по-малки ,ме дразнеха.Но сега си грижат за мен."

И - зкуплението Шоушенк" е сред любимите й филми ,заедно с "Гордост и предразсъдъци" ,"Шрек" ,"Гладиатор" и "Смело сърце".

Й - ейтс - режисьорът на "Орденът на феникса" е категоричен ,че Ема има шанс за страхотна кариера: "Все ощи не сме видели и частица от това ,на което е способна."

К - огато изброява какво трябва да притежава едно момче ,за да я впечатли ,тя поставя на първите места способността да я разсмива и да разговаря с нея.

Л - ичният й живот е нещо ,което не обича да опсъжда с медиите.

М - ожеш да избереш да изпушиш първата си цигара и да изпиеш първата си чаша вино в сигурна среда с най-близките си приятели ,или да го направиш в някой клуб в центара на Лондон" - казва тя по този повод.

Н - икой не е застрахован от малки грешки: Ема и до днес си спомня денят ,в който приятелките ришили да боядисат косата й розова и резултатът бил ужасяващ.

О - свен Хърмаяни ,разбира се ,сред любимите й герои в поредицата е Хагрит.

П - рослушването за "Хари Потър" е първото в живота й: "Нямах идея за ранга на филма - славата - иначе щях да съм поразена."

Р - одителите й са адвокати ,които не се интересуват от шоубизнеса и й помагат да остане здраво стъпила на земята ,въпреки славата.

С - ред любимите й актриси са Джулия Робъртс ,Натали Портман и Рене Зеуегър.

Т - анците са голямата й страст.Тя посещава няколко различни курса - от брейк да модерен балет.

У - чилищният живот поддържа връзката ми с приятелите - казва Ема. - Кара ме да се чувствам нормална."

Ф - енинизмът е тема ,която често споменава.Точно като своята героиня ,и Ема обича да отстоява правата си.

Х - ърмаяни винаги ще остане ролята на живота й: "Не бих могла да видя някой друг да я играе.Това би ме убило.В нея има прекалино много от самата мен."

Ц - елувките с Рупърт ,които се очакват ,ще бъдат доста странни за Ема: "Опитвам се да не мисля за тях... всепак са част от работата.Но не му казвайте.Рупърт е прекрасен.Момичетата вероятно са готови да дадат лявата си ръка ,за да са на мое място ,така че определено не се оплаквам."

Ч - естността и откровеността са типични за нея.Рядка ще чуеш от устата на звезда ,изречение като: "Нека бъдем честни, имам достатъчно пари ,за да не се налага да работя никога повече!"

Ш - анел - френският моден гигант ,осигури на Ема дрехи за последната й фотосесия.

Щ-е продължавам да съм горда ,че съм била част от филмите за Хари Потър ,дори когато стана на 100 години" - казва тя.

Ю - Ту ,Jet ,Razor Light ,Джос Стоун ,Еминем и Нели Фуртадо са сред любимите й изпълнители.Тя признава ,че има доста широки музикални придпочитания.

Я - сно е ,че през 2010 г. приключението "Хари Потър" ,ще приключи за всички актьори: "Няма да знам какво да правя със себе си - замисля се Ема. - Това ще бъде най-странното нещо на
Върнете се в началото Go down
 
За Ема Уотс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotterschool :: Хари Потър :: Актьорите-
Идете на: