harrypotterschool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
harrypotterschool

harry potter fen club
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Тоалетната на Стенещата Миртъл

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Виктория Блек
More Than Words
More Than Words
Виктория Блек


Брой мнения : 1028
Age : 31
Registration date : 19.09.2007

Тоалетната на Стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Тоалетната на Стенещата Миртъл   Тоалетната на Стенещата Миртъл Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 12:39 pm

Това е тоалетната на Стенещата Миртъл.В изблици на гняв Миртъл наводнява тоалетната.
Върнете се в началото Go down
lov4ety
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
lov4ety


Брой мнения : 123
Age : 29
Location : In yOuR drEaMs...
Registration date : 29.12.2007

Тоалетната на Стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на Стенещата Миртъл   Тоалетната на Стенещата Миртъл Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 6:28 pm

Андромеда никога не се беше чувствала толкова тъжна и самотна.Най-усамотеното мясно в цялото училище беше тоалетната на стенещата Миртъл.Тя започна да мисли за своите близки за баща си.Тогава чу шум.
-Има ли някой?-попита тя.
...
Върнете се в началото Go down
buffy
Хафълпаф 1 курс
Хафълпаф 1 курс
buffy


Брой мнения : 74
Registration date : 04.01.2008

Тоалетната на Стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на Стенещата Миртъл   Тоалетната на Стенещата Миртъл Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 6:33 pm

В тоалетната влетя Бъфи която бягаше защото се беше уплашила от едно създание което беше видяла в коридорите.Тя се струполи пред вратата и дишаше тежко.После видя че в една от тоалетните има някой
-Аммм...здравей извинявай че те безпокоя на се бях изплашила и затова тичах.-Тогава от тоалетната излезна Анромеда
-Оуу ти ли си какво правиш тука -каза разочаровано Бъфи
Върнете се в началото Go down
lov4ety
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
lov4ety


Брой мнения : 123
Age : 29
Location : In yOuR drEaMs...
Registration date : 29.12.2007

Тоалетната на Стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на Стенещата Миртъл   Тоалетната на Стенещата Миртъл Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 6:37 pm

-И аз не съм очарована,че те виждам.-каза Анди и избърса с една носна кърпичка сълзите си.
-Как си?-Бъфи никога не е мислила,че ще види Андромеда да плаче.Тя изглежда непроницаема,но в крайна сметка всеки си има лоши моменти.
-Не мн добре.
-Мога ли да ти помогна с нещо?
-Боя се,че не.Същност ако искаш може да се поговорим.Нищо не знам за теб осве,че си малко досадна. Rolling Eyes Razz
Върнете се в началото Go down
buffy
Хафълпаф 1 курс
Хафълпаф 1 курс
buffy


Брой мнения : 74
Registration date : 04.01.2008

Тоалетната на Стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на Стенещата Миртъл   Тоалетната на Стенещата Миртъл Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 6:40 pm

-Аз досаднаа,ако аз съм досадна нз ти каква си,но виждам че наистина не си в настроение затова добре да поговорим какво искаш да знаеш за мен,самоо питай а и без обиди моля!!! Shocked Shocked


Последната промяна е направена от на Нед Яну 06, 2008 7:03 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
lov4ety
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
lov4ety


Брой мнения : 123
Age : 29
Location : In yOuR drEaMs...
Registration date : 29.12.2007

Тоалетната на Стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на Стенещата Миртъл   Тоалетната на Стенещата Миртъл Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 6:47 pm

-Нз...разкажи ми нещо за себе си.От къде си?Някви такива...
Андромеда продължи да плаче.
А бъфи започна да разказва за себе си.
...
Върнете се в началото Go down
buffy
Хафълпаф 1 курс
Хафълпаф 1 курс
buffy


Брой мнения : 74
Registration date : 04.01.2008

Тоалетната на Стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на Стенещата Миртъл   Тоалетната на Стенещата Миртъл Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 6:51 pm

-Ами аз съм от лос анджелис,майка ми и баща ми са разведени още преди да се родя,не познавам баща си много добре а и не мисля че искам,нямам братя и сестри и общо взето това е ами ти разкожи ми нещо за себе си
Върнете се в началото Go down
lov4ety
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
lov4ety


Брой мнения : 123
Age : 29
Location : In yOuR drEaMs...
Registration date : 29.12.2007

Тоалетната на Стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на Стенещата Миртъл   Тоалетната на Стенещата Миртъл Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 9:10 pm

-Ами аз съм от Годрик Холоу(Англия).Баща ми почена не много отдавна.Нямам майка-тя също почина когато бях на две години.Нямам нито брат и сестра.-каза Андромеда.
Върнете се в началото Go down
buffy
Хафълпаф 1 курс
Хафълпаф 1 курс
buffy


Брой мнения : 74
Registration date : 04.01.2008

Тоалетната на Стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на Стенещата Миртъл   Тоалетната на Стенещата Миртъл Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 11:03 pm

Бъфи погледна с тъжно изражения Андромеда и каза
-Явно не ти е лесно,но не разбирам защо плачеш?!
Върнете се в началото Go down
Cool Angel
Грифиндор 1 курс
Грифиндор 1 курс
Cool Angel


Брой мнения : 66
Registration date : 25.01.2008

Тоалетната на Стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на Стенещата Миртъл   Тоалетната на Стенещата Миртъл Icon_minitimeПет Фев 22, 2008 8:35 pm

Лейла влетя в тоалетната. Явно някай я гонеше и там беше видяла така желаното спасение.
-Зщо все мене гонят. ..! - промърмори си тя, като си мислеше , че е сама, но видя...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тоалетната на Стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на Стенещата Миртъл   Тоалетната на Стенещата Миртъл Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тоалетната на Стенещата Миртъл
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotterschool :: Из замъка :: Тоалетната на Стенещата Миртъл-
Идете на: