harrypotterschool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
harrypotterschool

harry potter fen club
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Биографията на Виктор Крум

Go down 
АвторСъобщение
Sexy_Girl
Префект Грифиндор/Мъгълознание
Префект Грифиндор/Мъгълознание
Sexy_Girl


Брой мнения : 153
Registration date : 14.10.2007

Биографията на Виктор Крум Empty
ПисанеЗаглавие: Биографията на Виктор Крум   Биографията на Виктор Крум Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 12:16 pm

Станислав Яневски е роден на 16 май 1985 година в София, България. Има сестра. В момента живее в Англия. Звучи бомбастично, но той наистина е момчето, благодарение на което света научи за България. Станислав се превъплъщава в ролята на Виктор Крум в четвъртия филм за Хари Потър - “Хари Потър и Огненият бокал”. Режисьорът на филма Майк Нюел го харесва, защото е мъжкар и едновременно мил, харизматичен е и не се набива на очи. Стан е първият българин, сниман за плакат на суперпродукция, първият българин направен на Lego, първата българска холивудска звезда... Преди дни Стан, който живее в Лондон, беше в родния си град София за премиерата на “Хари Потър...”. Част от интервю: Представи си, че трябва да кандидатстваш за работа и имаш нужда от СV. Какво ще напишеш в него? - Аз вече имам CV. Имам агентка в Англия, която се занимава с тези работи и тя го написа. Намира се в специален сайт за актьори, който е достъпен до всички кастинг-директори. Не съм го чел, но предполагам, че пише хубави работи. Ако трябва обаче да пиша нещо за работа извън актьорството ще се похваля, че съм завършил училище в Англия. Ако има нещо общо с изкуствата, ще напиша, че съм участвал в “Хари Потър”.


_________________
Върнете се в началото Go down
 
Биографията на Виктор Крум
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotterschool :: Хари Потър :: Актьорите-
Идете на: