harrypotterschool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
harrypotterschool

harry potter fen club
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Биографията на Хърмаяни(Ема Уотс)

Go down 
АвторСъобщение
Sexy_Girl
Префект Грифиндор/Мъгълознание
Префект Грифиндор/Мъгълознание
Sexy_Girl


Брой мнения : 153
Registration date : 14.10.2007

Биографията на Хърмаяни(Ема Уотс) Empty
ПисанеЗаглавие: Биографията на Хърмаяни(Ема Уотс)   Биографията на Хърмаяни(Ема Уотс) Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 12:30 pm

--Ема Карлоте Дуере Уотсън--------------- Родена на 15 април 1990г. в Оксфордшир,Англия. Зодия-овен Зодия според китайския хороскоп-кон Коса-тъмно руса Очи-тъмно кафяви Прякори-Ем,Емс Семейство-майка-Жаклин,баща-Крис Уотсън(разведени),има по-малък брат-Алекс Домашни любимци-2 котки-Бъбълс и Домино(Домино всъщност е на брат й) Любим цвят-светло синьо Любимо животно-котка Хобита-играе хокей,тенис,лека атлетика,пише стихове,участвала е в училищния театър("Дори съм играла главни роли!") Свободно време-пече се на слънце,прекарва със семейството и приятелите,пътува в нови страни,пее,учи актьорско майстворство. Училищни пиеси-"Артур-Младите години"-Моргана,"Лястовицата и принца"-лястовицата,"Щастливият принц"-не се знае,"Алиса в страната на чудесата"-ядосания готвач Любима музика-Dido,Bryan Adams,Suzanne Vega,Samantha Mumba Любима книга-много са Любим учебен предмет-физкултура,рисуване и музика Любими актриси-Джулия Робъртс,Сандра Бълок,Голди Хоун Мрази-математика,география и латински език("Мразя ги,мразя ги,мразя ги!") Любима Хари Потър книга-3-та Любим герой от книгите за Хари Потър-Хагрид("Мисля,че е просто готин и смешен...") Какво не харесва в Хърмаяни-"Малко в повече спазва правилата,освен това е абсулютна зубърка и ще направи всичко,за да получи отлични оценки." Любима реплика от Хари Потър-"Ако нямате нищо против,аз отивам да си легна преди на някой от вас да е дошла още някоя умна идея и да ни убият или по-лошо-излючат!" Любима сцена от "Философския камък"-сцената с трола("Трябваше да направя цял куп каскади-да пълзя и да се крия...") Магическа способност,която иска да притежава-да може да лети Как се справя със славата-"Опитвам се да живея нормално-още се карам с брат ми,трябва да си оправям леглото сама,виждам се с приятелите си..." Едни от най-лошите неща в славата-дългото отсъстване от вкъщи,приемите и "цялата медийна шумотевица."
Върнете се в началото Go down
 
Биографията на Хърмаяни(Ема Уотс)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotterschool :: Хари Потър :: Актьорите-
Идете на: