harrypotterschool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
harrypotterschool

harry potter fen club
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Интервю с Даниел Радклиф

Go down 
АвторСъобщение
Sexy_Girl
Префект Грифиндор/Мъгълознание
Префект Грифиндор/Мъгълознание
Sexy_Girl


Брой мнения : 153
Registration date : 14.10.2007

Интервю с Даниел Радклиф Empty
ПисанеЗаглавие: Интервю с Даниел Радклиф   Интервю с Даниел Радклиф Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 12:32 pm

БРАВО:Коя беше най-опасната сцена в четвъртия филм?
ДАНИЕЛ:Най-тежко беше изпитанието с шипонеца в Тримагическия турнир.Там има една сцена която не е в книгата:падам от метлата си и с се плъзгам по покрива на "Хогуортс".Малко след това пропадам около 20 метра в нищото.

БРАВО:Без въже?
ДАНИЕЛ:Бях завързан с въже към покрива на студиото, но въпреки това изпаднах в страхотна паника.Не искам да се преструва,че съм бил смел:Изпитвах панически страх

БРАВО:Как мислиш,че зрителите ще възприемат сцената?
ДАНИЕЛ:Със сигорност ще има хора,които ще стоят в киното и ще си мислят:страхотни ефекти,как са монтирали лицето на Даниел върху тялото на дубльор каскадьор.Но важното е,че аз си знам, че сам заснех сцената.След петия дубъл дори започна да ми харесва

БРАВО:В новия "Хари Потър" има и романтични сцени-коледния бал например.Добър танцьор ли си?
ДАНИЕЛ:Не.ако гледате внимателно ще забележете,че във всички сцени се виждам само от кръста нагоре-аз съм с два леви крака.Освен това всички останали актьори имаха тре седмици,за да тренират сцената с бала, а аз разполагам само с три часа.

БРАВО:Партньорката ти не ти ли помагаше?
ДАНИЕЛ:Имаш предвит Шефали,която играе ролята на Парвати Патил?Тя си имаше достатъчно грижи със супервисоките си обувки.Беше доста далеч от професионален танц,но за сметка на това беше забавно

БРАВО:Във филма зриталите ще видят не само танцовите ти умения-има и гола сцена във ваната.Чувстваше ли се неудобно да застанеш без дрехи пред толкова много хора?
ДАНИЕЛ:Аз самият не бях гледал сцената преди премиерата в Лондон,но знаех,че няма да ме покажат от кръста надолу.За по-голяма сигорност носех боксерки с телесен цвят-доста тъпо!

БРАВО:Свикна ли вече с обожанието на феновете на премиери?
ДАНИЕЛ:Никога не искам да свиквам с това,защото е фантастично!

БРАВО:А как вървят нещата с момичетата?
ДАНИЕЛ:С хари имаме една обща черта:и двамата не сме особено добри с жените.Получава се по скоро неловко,отколкото романтично.Имах кратка връзка преди време,но сега съм сам...
Върнете се в началото Go down
 
Интервю с Даниел Радклиф
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotterschool :: Хари Потър :: Актьорите-
Идете на: