harrypotterschool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
harrypotterschool

harry potter fen club
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 9 причини да обичаш Рон Уизли

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Sexy_Girl
Префект Грифиндор/Мъгълознание
Префект Грифиндор/Мъгълознание
Sexy_Girl


Брой мнения : 153
Registration date : 14.10.2007

9 причини да обичаш Рон Уизли Empty
ПисанеЗаглавие: 9 причини да обичаш Рон Уизли   9 причини да обичаш Рон Уизли Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 12:44 pm

Той е чаровен ,забавен и естествен.Наскоро си купи микробус за сладолед ,просто защото "винаги е харесвал сладоледената индустрия".БРАВО ти дава още 9 причини да обичаш Рупърт Гринт (1Cool!


1.ЗАЩОТО ИГРАЕ РОН
Освен в "Хари Потър" ,Рупърт участва в още няколко заглавия от големия и малкия екран - като (Thunderpants и Happy Birthday ,Peter Pan), за феновете обаче той ще си остане симпатичният червенокоско Рон Уизли!

************************************

2.ЗАЩОТО Е ЧАРОВНО РАЗСЕЯН
Точно както героят си ,Рупърт не държи на дребните неща и е всичко друго ,но не и добре организиран: "Аз съм известен с това ,че непрекъснато си губя разни неща - казва той. - Особено мобилния си телефон."

************************************

3.ЗАЩОТО ОБИЧА ЖИВОТНИТЕ
Всеки ,който има домашен любимец ,знае какво е да се грижиш за животинка ,която да разчита изцяло на теб.Рупърт също - той има черен лабрадор на име Руби.За плъха в романите "Хари Потър" всички знаят ,както и за факта ,че някои същества не са много любими на Рупърт - като паяците например.

************************************

4.ЗАЩОТО СИ ПАДА ПО НЕТРАДИЦИОННИ ХОБИТА
Любимият му спорт е футбол ,типично за всяко момче (поне за Стария континент).Но актьорът прекарва много време и в някои неособено характерни за неговата възраст занимания - като голфът.

************************************

5.ЗАЩОТО Е ДОБЪР ПРИЯТЕЛ
Рупърт ,Ема и Даниел се познават от седем години и прекарват заедно в магическият на "Хари Потър" повече време ,отколкото в реалният жевот. "Между нас наистина съществува специална връзка " - категорична е Ема.Не е трудно да си приятел с някой толкова спокоен и усмихнат като Рупърт.

*************************************

6.ЗАЩОТО ИМА НЕТРАДИЦИОННИ ИДЕИ
За разлика от другите деца ,които се явяват на прослушване ,Рупърт кандидатсва за ролята на Роналд Уизли с хип-хоп текст.И не се отказва от ефектното представяне и за напред.Когато режисьорът Алфонсо Куарон го кара да напише есе ,описващо неговият герой ,той забравя ,защото "така бел направил Рон".

**************************************

7.ЗАЩОТО СВИРИ НА КИТАРА
Подобно на Даниел ,Рупърт свири на китара и си пада по рок музиката.Сред любимите му банди напоследък са Artic Monkeys ,Parklife и Blur.

**************************************

8.ЗАЩОТО ПРИЕМА СЛАВАТА НОРМАЛНО
Въпреки ,че лицето му е познато в целият свят ,Рупърт все още се изненадва ,когато феновете го спират за овтографи и остава здраво стъпил на земята. "Братята ,сестрите и приятелите ми наистина ми помагат - обяснява той. - Те правят живото ми нормален.Държат се с мен като с Рупърт.Което е брилянтно ,наистина!

**************************************

9."Аз съм най-големият фен на "Хари Потър" ,ощи преди да знам ,че ще има филм.Чел съм всички книги" - казва Рупърт.Любимите му части от поредицата са "Затворникът от Азкабан" и "Огненият бокал" ,любимият герой - Рон ,естествено ,а любима магия - летящата кола.
_________________
Върнете се в началото Go down
lov4ety
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
lov4ety


Брой мнения : 123
Age : 29
Location : In yOuR drEaMs...
Registration date : 29.12.2007

9 причини да обичаш Рон Уизли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9 причини да обичаш Рон Уизли   9 причини да обичаш Рон Уизли Icon_minitimeПон Дек 31, 2007 5:03 pm

Кефи ме.
Върнете се в началото Go down
 
9 причини да обичаш Рон Уизли
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotterschool :: Хари Потър :: Актьорите-
Идете на: