harrypotterschool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
harrypotterschool

harry potter fen club
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 6 факта за ...

Go down 
АвторСъобщение
Sexy_Girl
Префект Грифиндор/Мъгълознание
Префект Грифиндор/Мъгълознание
Sexy_Girl


Брой мнения : 153
Registration date : 14.10.2007

6 факта за ... Empty
ПисанеЗаглавие: 6 факта за ...   6 факта за ... Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 12:45 pm

1.Джоан е родена на 31 юли.(Да ,точно като Хари.) Инициалът "К" в Джей Кей Роулинг идва от името на любимата и баба Катлийн.Джоан го избрала ,след като издателят и я посъветвал да използва инициали ,а не цялото си име ,за да не отблъсне момчешката аудитория.

*****************************

2.Джо ,както я наричат приятелите ,е огромен фен на "Монти Пайтън" и твърди ,че използва техният хумор в книгите си.

*****************************

3.Докато е в университета ,няма достатъчно пари за подаръци на приятелите се и за това често им пише лични истории за рожденните дни.

*******************************

4.Твърди ,че ако види богърд, той ще приеме същата форма като този на Моли Уизли в "Орденън на Феникса" - най-любимите и хора - мъртви.

********************************

5."Винаги съм знаела ,че историята на Хари ще завърши със седмата книга, но да кажа сбогом беше точно толкова трудно ,колкото знаех ,че ще бъде... - казва Джоан за последната книга. - Никога не съм чувствала такава смесица от екстремни емоции в живота си, никога не съм и мечтала ,че мога да се чувствам едновременно с разбито сърце и в еуфория."

********************************

6.Феновете се надяват ,че след Harry Potter And The Deathly Hallows Джоан ще издаде нова книга ,свързана със света на Хари - своеобразна енциклопедия ,която ще разказва за всички най-важни герои и събития в магическия свят.
_________________
Върнете се в началото Go down
 
6 факта за ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotterschool :: Хари Потър :: Актьорите-
Идете на: