harrypotterschool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
harrypotterschool

harry potter fen club
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Соварника на Силви

Go down 
АвторСъобщение
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Соварника на Силви Empty
ПисанеЗаглавие: Соварника на Силви   Соварника на Силви Icon_minitimeВто Окт 23, 2007 10:47 am

Тук са покойте на Уенделин-красивата полярна сова на Силви.
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Соварника на Силви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварника на Силви   Соварника на Силви Icon_minitimeВто Окт 23, 2007 11:07 am

Силви влезе в соварника и остави Уенделин на една пръчка.Измагиоса три купички,в които сипа храна,витамини и вода,погали Уенди и излезе.
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Соварника на Силви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварника на Силви   Соварника на Силви Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 11:55 pm

Силви влезе набегом в соварника.Беше се задъхала.Седна на писалището и започна да пише:
"Скъпи Фред,радвам се,че си добре!Съжелявам,че не мажах да дойда да те видя,но Джен каза,че е по-добре да не те безпокойм.Кой всъщност те нападна и защо?Трябвада ти кажа нещо...Мисля,че трябва да се разделим...Не ме питай защо...Влюбена съм в друг.Името ли?Драко Малфой.Не се безпокой за мен.Той се държи добре,а ако не беше така въобще нямаше да му обръщам внимание.Наистина много го обичам.Тук е много хубаво.Разбирам се дибре с Биянка Малфой.Също така срещам Джен и Рия.Запознах се с момиче на име Виктория Блек.Сириус ми е говорил за нея.Племенница му е,това зачи,че Регулус й е баща.Мисля,че тя не ме харесва.В дома ми има още две момичета от моя курс,но не ги познавам добре.Говорих си с едната.Казва се Клео,фамилията й не я запомних.Учебната година все още не е започнала.Аз си подготвям материала.Какво става с вас?Всички ли са добре?Как върви работата на Ордена?Това е от мен за сега.Подрави всички от мен.

Силви!"
След като приключи с писмото момичето го запечата и завърза на крачето на Уенделин и й заръча дане се връща без отговор.По бузите й рукнаха сълзи.След това тя излетя от соварника и се отправи към общата стая...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Соварника на Силви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварника на Силви   Соварника на Силви Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Соварника на Силви
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotterschool :: Из замъка :: Соварника-
Идете на: