harrypotterschool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
harrypotterschool

harry potter fen club
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Щабквартирата

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeВто Окт 23, 2007 5:04 pm

Това е Щабквартирата на Ордена на Феникса,тук може да влизат само членове на Ордена.
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 12:40 am

Щаб квартирата беше къщата на прастария род Блек,която беше оставена на Силви и Хари от кръстникът им.Силви не искаше да се връща тук,тук имаше много спомени свързани със Сириус.Момичето видя,че и брат й си мисли същото.Той я беше изпреварил и бе тръгнал с една година по-малък на училище,тъй като искаше да я издържа,преди тя да си намери работа и да завърши.
Всички се настаниха по стаите.В стаята,в която се беше настанила Силви влязоха близнаците и близначките.
-Защо си оклюмала,съкровище-попита Фред.
-Не е ли ясно,Фред-скастри го Джени.
-Оооо,я по-добре замълчете.-казаха Рия и Джордж в един глас.
-След малко влязоха и Рон,и Хари.Близнакът на Силви извика Джен и застанаха пред вратата...

ПП.Ти продължи,знаеш какво ще те попита Wink
Върнете се в началото Go down
Ариана Дъмбълдор
Учител по ГЗМС и Билкология
Учител по ГЗМС и Билкология
Ариана Дъмбълдор


Брой мнения : 173
Age : 29
Location : Елсмера
Registration date : 24.09.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 12:05 pm

Той сведе глава и измърмори нещо.Силви се усмихна и зачака братчето й да се освободи от тежеста,която му лежеше на сърцето още щом видя Джен.
-Джен,трябва да ти кажа нещо.-каза Хари тихичко.
-Казвай,Хари,не се притеснявай.-отвърна весело Джен.
-Ами,аз...такова наистина много те харесвам и се чудех искаш ли да станем гаджета.
Джен се усмихна нежно и каза:
-Ама,разбирасе.Мисла,че и братята ми са съгласни с това.-тя хвърли един укорен поглед към тях,защото миналият път когато момче я бе помолило да станат гаджета те го обсипаха с торови бомбички и той избяга.
Братята се спогледаха й кимнаха.
-Е добре тогава.Хайде да седнем и да пием по един бирен шейк.-каза Ариана,която влезе малко преди големият разговор.-Мисля,че имаме да обсъждаме някои неща.
Върнете се в началото Go down
http://www.magicland.forumi.us
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 12:51 pm

Седнаха на леглото на Силви и си взеха по един бирен шейк.
Фред беше седнал до Силви а Джордж до Ариана.
-Какво са намислили?-попита Ари,която още незнаеше какво е станало.
-И ние незнаем.-каза Джордж и се усмихна на момичето.
Фред спусна ръката си върху тази на Силви и я погледна.Момичето се смути,но пое ръката му.По бузите й се появи една красива руменина,която я направи да изглежда още по невинна и смутена.Хари и Рон се засмяха,но спряха,защото Ферд ги изгледа злобно.
Рия и Хърмаяни гледаха странно на нещата.Хърмаяни ходеше с Рон от началото на ваканцията.
Фред се обърна към Силви:
-Искаш ли да се поразходим из къщата?-попита той.
Силви поклати глава,но Фред не каза нищо повече,тъй като много добре знаеше какво й причинява тази къща,в която до миналото лято тя живееше със Сириус.
Момчето се наведе към нея и й прошепна:
-Обичкам те.Обикнах те от мига в който те видях.
Момичето се смути още повече.Обърна се към червенокосия младеж и го целуна.Целувката продължи няколко дълги секунди,през които всички бяха затаили дъх.След като Фред и Силви спряха да се целуват и се прегърнаха Джордж се обърна към Ариана:
-Искаш ли и ние да направим същото?
Момичето се посмути и отвърна...
Върнете се в началото Go down
Ариана Дъмбълдор
Учител по ГЗМС и Билкология
Учител по ГЗМС и Билкология
Ариана Дъмбълдор


Брой мнения : 173
Age : 29
Location : Елсмера
Registration date : 24.09.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 2:09 pm

-Умееш да убеждаваш момичетата Джордж.-тя се усмихна и го целуна доста страстно.Някой се ухилиха и подсвирнаха,но двете нови двойки не обърнаха внимание и започнаха да си говорят и да се шегуват,както винаги.Стаята се изпълни със смях и потракване на бутилки,всички бяха позабравили за въпроса,който щяха да обсъждат,но това можеше да стане и другаде.Ариана побутна Джес и й каза:
-Хей ти взе Избраният приятелко.Мисля,че има нужда от една целувчица от твоя страна,а?
Джес хвърли един от свойте погледи,който смразяват кръвта и после се усмихна и погледна към Хари,който си говореше с Рон,той се обърна й я погледна нежно.
Върнете се в началото Go down
http://www.magicland.forumi.us
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 2:25 pm

И изведнъж двамата започнаха да се целуват толкова страстно,че другите ,които се целуваха,спряха и почнаха да ги гледат.Изведнъж се чуха стъпки:
-Мама-извика Джордж
Дженифър и Хари се пуснаха моментално и зачакаха Г-жа Уизли.Вратата се отвори и на нея стояха Лупин и Тонкс.....
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Ариана Дъмбълдор
Учител по ГЗМС и Билкология
Учител по ГЗМС и Билкология
Ариана Дъмбълдор


Брой мнения : 173
Age : 29
Location : Елсмера
Registration date : 24.09.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 2:37 pm

Тонкс огледа събралалите се хора и им се усмихна широко.
-Така,така.Какво имаме тук?Какво правите,чакаме ви в кухнята.Обядът е готов.-тя отново ги огледа и видя,как се гледат Хари и Клев и прошепна нещо на Лупин.Той вдигна вежди и излезе.
-Лупин ще донесе обядът тук.Няма да ви притесняваме.-каза Тонкс и цветът на косата й се смени от червен в бледорус.-Аз отивам да обядвам до после.
Всички проследиха с поглед Тонкс и загледаха към Джен и Хари,който бяха причината да си направят купон,без възрастни.
След малко дойде Лупин,поддържащ с пръчка табла отрупана с всякакви вкусотии.Той я остави и излезе.
Върнете се в началото Go down
http://www.magicland.forumi.us
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 2:50 pm

Всеки си сипа от всичко.Джен и Хари продължаваха да си хвърлят странични погледи.Изведнъж Джен попита:
-Ари какъв въпрос щяхме да обсъждаме
-Да какъв въпрос- всички се включиха едновремемно
Ари хвърли един обийствен поглед на Джен и след това рече.
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Ариана Дъмбълдор
Учител по ГЗМС и Билкология
Учител по ГЗМС и Билкология
Ариана Дъмбълдор


Брой мнения : 173
Age : 29
Location : Елсмера
Registration date : 24.09.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 5:45 pm

Така смятах да обсъдим за В.О.Д.А.,мисля,че трябва да обсъдим,кой ще ни обучава и къде ще се провеждат сбирките.Вече имаме списък с имената,но има много за обсъждане.-Тя извади запечатаният свитък,където всички от Вода бяха написали имента си и го остави на масата.
-Мисля,че трябва да предложим някой за водач.-каза Силви и огледа останалите.
Върнете се в началото Go down
http://www.magicland.forumi.us
Shaiya
Ръководител Грифиндор/Вълшебство и ИнаМ
Ръководител Грифиндор/Вълшебство и ИнаМ
Shaiya


Брой мнения : 977
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Registration date : 20.10.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 6:12 pm

- С риск да се повторя....Хари? - предложи Хърмаяни.
Въпреки че вече бе минавал веднъж през всичко това, на Хари не му беше по-малко неудобно.
Джени, която го наблюдаваше много внимателно, се изсмя и рече:
- С риск Хари да се повтори.........изчерви се като домат!
Всички погледнаха към Хари и след това започнаха да се смеят силно. Това определено не помогна на изчервяването. Той вече приличаше на косите на семейство Уизли.
- О, я стига! Аз... - започна Хари, но не можа да довърши.
Отдолу се чу невероятен трясък, момичешки писък, последван, разбира се, от крещенето на портрета на майката на Сириус. Всички се спогледаха за миг и на секундата извадиха пръчките си и изтичаха един по един през вратата.
Когато стигнаха до антрето, всички спряха като заковани. Пред тях стоеше високо момиче със сребристобяла коса, което се мяташе като обезумяло. Това беше странно, след като очеввидно нищо и никой не се опитваше да я задържи.
Но тя продължаваше да се мята насам натам и да пищи. Крясъците й се сливаха с тези на госпожа Блек и караха останалите да закриват ушите си с ръце.
Само минута по-късно в янтрето влетяха Тонкс, Лупин и семейство Уизли с насочени напред пръчки.
Тонкс насочи пръчката си към момичето, като то на минутата престана да се мята. Но това не значеше, че е свободна. Скоро здрави въжета обвиха цялото й тяло.
Едва когато непознатата бе обезвредена, Лупин попита:
Върнете се в началото Go down
http://www.magicschoolvtrd.forumup.com
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 6:52 pm

-Коя си ти?
-Казвам се Шайя.-отвърна момичето.-Исках да се присъединя към Ордена.
-Имаш ли 17 години?-попита Лупин.
-Не.-отговори момичето и погледна Лупин право в очите.
Лупин приложи легитимантика на момичето и видя,че не владее оклумантика и не лъже.Ела да хапнеш,мила.-предложи г-жа Уизли.
-Не благодаря,не съм гладна-позасрами се момичето.
-Можеш да се присъединиш към нас.-каза Силви и се усмихна лъчезарно.
Шай...
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Ръководител Грифиндор/Вълшебство и ИнаМ
Ръководител Грифиндор/Вълшебство и ИнаМ
Shaiya


Брой мнения : 977
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Registration date : 20.10.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 7:35 pm

Момичето щеше да тръгне, но изведнъж сякаш се сети нещо. Обърна се и тръгна към вратата. На метър от нея спря и започна да кърши ръце от нервност.
- Аз...не, аз трябва да говора с....главата на Ордена, сега! Аз...нямам време!
Г-жа Уизли се опита да я успокои:
- Но ела, мила, спокойно, просто ела да хапнеш, да си починеш.
- Благодаря, но пас, госпожо Уизли. Нямам време, наистина. Не знам дали не излагам всички вас на огромен риск.
Моли се стресна. Не бе казвала на момичето името си. Тя просто....просто го бе разбрала.
- Професор Лупин, вие можете да ми кажете... с кого да разговарям? На кого мога да се доверя?
Лупин се поколеба, но не му се наложи да отговаря. Силви...
Върнете се в началото Go down
http://www.magicschoolvtrd.forumup.com
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 10:57 am

...Силви най-ноечаквано се усмихна.Всички я изгледаха странно.
-Мила,-каза-Оредена няма глава.Дъмбълдор е мъртъв.
След ова се натъжи.
-Виж-продължи с равнодушен,но приетлив глас-незнам за какво става въпрос и как си дошла до тук,при положение,че аз съм новият пазител на Тайната...Аз съм Силви Потър,приятно ми е-усмихна се Силви.
Шай я изгледа странно,но го сметна за неучтиво и подаде ръка,след това каза...
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Ръководител Грифиндор/Вълшебство и ИнаМ
Ръководител Грифиндор/Вълшебство и ИнаМ
Shaiya


Брой мнения : 977
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Registration date : 20.10.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 11:31 am


- Добре, но аз все пак не знам с кого да разговарям....мисля, че сте в опасност...заради мен.
Силви отстъпи назад. Момичето вече бе казала същото нещо преди малко и тя не знаеше защо го казва...
- Какво има, мила? - опита се да я успокои Моли.
- Вижте, не мога да докажа думите си....но мисля, че е показно, че си живях шестнайсет години нормално и след като се събудих вчера сутринта и трябаше да се измъквам по мъгълски от Луциус Малфой...
Всички отстъпиха назад по крачка. Не знаеха какво да кажат...
Върнете се в началото Go down
http://www.magicschoolvtrd.forumup.com
Ариана Дъмбълдор
Учител по ГЗМС и Билкология
Учител по ГЗМС и Билкология
Ариана Дъмбълдор


Брой мнения : 173
Age : 29
Location : Елсмера
Registration date : 24.09.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 11:43 am

Ариана се поокопити и видя,че всечке изглеждат доста уплашени.
-Шайя не се беспокой.-каза тихо Ариана.-Щабквартирата не може да бъде видяна от други освен от тези,който са получили местонахождението й от Дъмбълдор или друг пазител на тайната,обаче все пак трябва да внимаваме.-тя погледна навън и огледа хубаво улицата.-Джен мисля,че ще е добре да останем до началото на учебната година.Орденът има нужда от всички възможни помагачи.
Върнете се в началото Go down
http://www.magicland.forumi.us
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 11:59 am

[color=Blue]-Да ,Ари ,права си,наистина Ордена трябва да има[color:8376=Blue:8376]нужда от всички възможни помагачи.Разбира се ,че ще останем до началото на учебната година.Ако някой няма нищо против.Тя изгледа всички ,и всички и кимаха в знак на съгласие.
-Добре защо сега не отидем в кухнята Шая да хапне и да и обясним някои неща-предложи Ари.
-Не няма да ви притеснявам тръгвам си-каза Шая но не можа да довърши,защото Джен я прекъсна
-Не ни притесняваш айде ела в кухнята
Момичето се поколеба ,но тръгна с всички от семейство Уизли,Хърмаяни,Тонкс,Лупин и Потърови.
П.П.Ти пиши какво се е случило в кухнята(Ари)
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Ариана Дъмбълдор
Учител по ГЗМС и Билкология
Учител по ГЗМС и Билкология
Ариана Дъмбълдор


Брой мнения : 173
Age : 29
Location : Елсмера
Registration date : 24.09.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 12:26 pm

Шайя влезе и седна на масата.Тя все още се оглеждаше уплашено,но щом г-жа Уизли сложи пред нея една димяща купа Лучена супа и седна до нея да я успокой.Тя се усмихна леко и всички седнаха да обядват.Близнаците постоянно се бутаха и масата опасно се клатеше,но след един укорен поглед от г-жа Уизли двамата наведоха глави и се нахраниха спокойно.
Г-н Уизли зачете вестника и се намръщи.
-Някой нападнат,Артър?-попита Лупин и остави лъжицата в празната купа.
-Да,за жалост.-отвърна г-н Уизли-нападнали са Дедалиус Дигъл,били са диментори.Сега е в Свети Мънго,но пише,че се подобрява.
Тонкс въздъхна,а г-жа Уизли подсмъркна леко,но разтреби масата и сложи десерта.След обилната вечеря всички се бяха задрямали леко,освен Шайя,която сякаш очакваше от нищата да искочат смъртножадни и да ги убият.
-Време е за следобеден сън.Хайде деца по леглата.-каза г-жа Уизли и всички освен г-н Уизли,Лупин и Тонкс се запътиха към спалните.
-Ама на мен не ми се спи.-каза Рон тихо и погледна към Хари,който само дигна рамене и отиде да хване за пъка Джини.
Върнете се в началото Go down
http://www.magicland.forumi.us
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 12:30 pm

Джени подаде ръка на Хари и двамата тръгнаха по стълбите.
-Айде елате в нашата стая-каза Хари и всички се отправиха към стаята на близначките и близнаците Уизли.Малкопреди да влезнат Хари спря на вратата Джен с думите
-Скъпа,можели да поговорим...
-Да ,разбира, се можем....
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Ариана Дъмбълдор
Учител по ГЗМС и Билкология
Учител по ГЗМС и Билкология
Ариана Дъмбълдор


Брой мнения : 173
Age : 29
Location : Елсмера
Registration date : 24.09.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 12:52 pm

-Напоследък изглеждаш притеснена.Какво има?
-Страхувам се за всички.-каза Джен и прегърна Хари-искам да свърши тази война и да се успокоя.
Той я притисна силно и тя усети как бързо препуска сърцето му.Почувства се по-добре и хвърли един поглед на Силви и Ариана,който бяха изпратени до стаята от близнаците.
-Ще отида да спя при тях.До после Хари.-каза Клев и го целуна нежно по бузата.
-До после-каза Хари пламнал и влезе в стаята си.
Дженифър влезе в стаята си и видя,че Силви и Ариана обсъждат нещо,но й се спеше и не обърна внимани.Легна и веданга заспа.
Върнете се в началото Go down
http://www.magicland.forumi.us
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 2:44 pm

Двете момичета водеха разпален разговор за близнаците.
-Милсиш ли,че Фред ме лъже?-попита Силви-Да,още щом ме видя започна да ми ги говори едни такива,че съм адски красива,но знам ли...
Ари тръгна да казва нещо но бе прекъсната от близнаците,които се появиха в стаята с по един чифт разтегателни уши.
-Мислиш,че те лъжа ли,любов моя?-попита подозрително Фред.
Силви му отправи поглед,който ясно казваше "Еми...така си мисля".
-Ела,ако обичаш да си поговорим навън.
Двамата излезнаха.Фред каза...
Върнете се в началото Go down
Ариана Дъмбълдор
Учител по ГЗМС и Билкология
Учител по ГЗМС и Билкология
Ариана Дъмбълдор


Брой мнения : 173
Age : 29
Location : Елсмера
Registration date : 24.09.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 3:24 pm

-Никога,никога не бих те лъгал,любов моя,ненагледна.-каза той и я погали.
Силви още гледаше подозрително,но той я прегърна и съмненията й сякаш отлетяха.
-Мисля,че ще се оправят-каза Джордж и се ухили.-Фред да лъже момиче,по-вероятно е Хари да стане смъртножаден.
Фред пусна Силви,защото по стълбите се дочу проскърцване.Знак,че майка им идва на проверка.
-Трябва да тръгваме.-каза Джордж и даде някакво пакетче на Ариана.-Това е от шегобийките.Подарявам ти най-новата ни придобивка.
Близнаците се магипортирахас едно тихо пук,а Силви влезе и седна замечтана на леглото.
-Аз ще си лягам Ари.Като стане време за вечеря ме събуди.
Сили заспа,а Ариана отвори кутийката.Вътре имаше някакво кълбо с черен цвят и тя се почуди какво може да е,но не го изпробва,за да не събуди приятелките си.Тя върна капака отгоре и също легна,но не заспа.
Върнете се в началото Go down
http://www.magicland.forumi.us
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 9:23 pm

Изведнъж Джен се събуди,а мигновенно след нея Ариана и Силви.
-Да не ви събудих-попита Клев
-Не,разбира се ,-отговориха в един глас двете и приятелки
-Клев ,знаеш ли какво е това-попита на свой ред Ари
-Да ,разбира се,това са от новите ни неща
Двете и приятелки я погледнаха остро
-Какво има- попита Клев
Ари се спогледа със Силви и след това рече.....
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Ариана Дъмбълдор
Учител по ГЗМС и Билкология
Учител по ГЗМС и Билкология
Ариана Дъмбълдор


Брой мнения : 173
Age : 29
Location : Елсмера
Registration date : 24.09.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 9:37 pm

-Значи и ти работиш с братята си?
-Да и Рия работи с тях.Всички им помагаме,а той ти е дал нещо много ценно.-Тя вдигна топчето и го погали.То се превърна в малко гущерче и запълзя по ръката й,тя го остави на шкафаи продържи-Това е трансфигурационна топче.Щом докосне човешка кожа се превръща в някакво животно.Зависи от човека,в какво ще се превърне.
Ариана погали взе топчето и го погали.то се превърна в черно змииче,изаплези език и се плъзна по ръката на Ариана.
-Хм,на теб ти се падна черна мамба.Може да ти е полезна с/щу противниците.Тя е отровна.-каза Джен и огледа малката змия.
Ариана ахна и върна змията в предишният и вид на кълбо.
Върнете се в началото Go down
http://www.magicland.forumi.us
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 9:43 pm

Изведнъж Силви прошепна:
-Някой идва по стълбите
-Мама е -каза Джен
Трите момичета зачакаха Г-жа Уизли да се появи на вратата
Вратата се отвори и Г-жа Уизли каза:
-Дженифър били дошла да поговорим за момент
-Мамо ,невиждаш ли ,че си говоря с приятелки,не може ли да почака тоя разговор
-Не ,Джен ,идвай веднага-скастрия майка и
-Май е надушила нещо-прошепна Джен и след това тръгна,под зоркия поглед на майка си...
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Ариана Дъмбълдор
Учител по ГЗМС и Билкология
Учител по ГЗМС и Билкология
Ариана Дъмбълдор


Брой мнения : 173
Age : 29
Location : Елсмера
Registration date : 24.09.2007

Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 9:52 pm

-Джен не ти позволявам да участваш в организации,които застрашават живота ти.-каза строго г-жа Уизли.-Искам тази година да учиш повече и по-малко да действаш.Остави опасните неща на по-опитните.
-Мамо,не ми казвай какво да правя.Вече не съм малка,мога да се опавя сама.-възпротиви се Джен.-Ще членувам където искам.
-Джен,моля те,желая ти само доброто и не желая да се излагаш на опасност.
-Спокойно,мамо не се притеснявай,докато имам приятелите си и Вода,съм защитена достатъчно.
Г-жа Уизли се усмихна тъжно и се насочи към вратата на близнаците.
Върнете се в началото Go down
http://www.magicland.forumi.us
Sponsored content





Щабквартирата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щабквартирата   Щабквартирата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Щабквартирата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotterschool :: Клубове :: Ордена на Феникса-
Идете на: