harrypotterschool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
harrypotterschool

harry potter fen club
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Творчеството на Силви

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Творчеството на Силви Empty
ПисанеЗаглавие: Творчеството на Силви   Творчеството на Силви Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 12:33 am

Тук ще има мои творения,ама първо трябва да намеря време да ги напиша Basketball cheers lol! ...
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Творчеството на Силви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Силви   Творчеството на Силви Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 3:08 pm

Болката,която ме изгаря

Всичко започна тъй внезапно и тъй искрено...Случайно се запознахне,а ти се влюби веднага,е,поне тогава си ислех,че е така.Направи какво ли не,за да ме имаш.Зарязах женкара,с който бях за теб...Не съжелявам...След като вече бях с теб мисля,че много добре знаеше,че не те обичах,но ти с нежните ти думи и погледа ти ме накара да се влюбя.Правех какво ли не за теб,а ти в замяна ми даваше сигурност и нежност.Това обаче не продължи дълго...Когато разбрах,че си спал с друга и че ходиш с още една сърцето ми щеше да се пръсне...Исках да се върна при теб и да тин простя всичко,но достойнството ми не го позволява.Седях сама на тъмна улица без капчица светлина и се молех да умра и всичко да свърши,ти ме убиваше.Нямах сили да плача,нямах сили да продължа.Никой не ми помагаше.Бях сама с болката,която ме изгаря.Теб те нямаше и не можах да се съвзема.Тогава дойде Той...Подаде ми ръка и ме измъкна от калта,в която бях затънала.И ето,че отново има слънчев ден,но до скоро не преставах да мисля за теб.Един ден телефона ми извъня бях получила смс.Погледнах номера...Беше от теб...Никога няма да забравя номера и миговете с теб.Прочетох смс-а.Ти искаше пак да сме заедно.Намерих те в скайпа и тогава си отмъстих за всичко,което ми причини.Отрязах те безпощадно и безмилостно.Знам,че са ти казвали,че съм с друг,знам,че видя,че съм щастлива с него и знам,че те хвана яд...Знам,че искаше да си на негово място и знаех,че това ще стаме...Мислеше,че няма да те забравя,че ще се върна шри теб и ще ти позволя пак да превърнеш живота ми в ад,но сгреши...Сега е моят ред да съм жестока,сега е моят ред да кажа "НЕ",сега е моят ред да ти причиня болка...

ПП.Не е много добро,но то олицетворява част от живота ми и за мен е наистина важно...
Върнете се в началото Go down
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Творчеството на Силви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Силви   Творчеството на Силви Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 11:55 am

Силви,напротив ,много е добро.АЗкато заклета фенка на литературата ти го казвам,да знаеш ,че е ацки хубаво.ПОчти се разплаках
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Творчеството на Силви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Силви   Творчеството на Силви Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 11:51 pm

Ето едно,което написах днес,докато бях адски тъжна:
Моята несбъдната мечта

Отново вали в очите ми и се разбива сърцето ми,ти отново си студен.Всичко в мен бавно умира...Нищо няма цвят без теб,всичко е черно и тъмно.Очите ми са слепи,ушите-глухи,а устните-нями.Седнала в тъмнинатаплача без глас сама не зная колко обичам те аз.Дните изтичат през пръстите ми.Часовете отлитат...Любовта ти е толкова далечна и чужда...Вече не усещам болката и студа...Тъмнината ме поглъща,а ти,моята несбъдната мечта,си там,далеч...в пространството без да знаеш,че бавно умирам без теб...Обичам те,моя несбъдната мечта...
Върнете се в началото Go down
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Творчеството на Силви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Силви   Творчеството на Силви Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 12:07 am

Много е яко,чак измислих стих и мелодия за нова песен
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Творчеството на Силви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Силви   Творчеството на Силви Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 12:33 am

Мерси много Wink.
Върнете се в началото Go down
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Творчеството на Силви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Силви   Творчеството на Силви Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 1:13 pm

Няма за какво,та то това е самата истина,ся няма да се будаличкам(дума лично измислине от мене,умалително на будалкам) с тебе
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Творчеството на Силви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Силви   Творчеството на Силви Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 12:53 pm

Обиам те!

Ти дойде в живота ми и усмисли дните ми.Преобърна света ми и ме направи истински щастлива.
Сега ти си моят въздух.Имам нужда от теб,за да живея.Ако те изгубя от мен няма да остане нищо.Ще бъда като птица,без крила,като труп с адска рана,която никой и нищо не може да излекува,като създание без сърце и душа.Пристрастена съм към теб.Ти си моята нежна дрога.
Не бих могла да съществувам без теб,любов моя!Ти си всичко за мен.Думите няма да стигнат,да опиша колко много значиш за мен!Няма толкова силни думи,за да кажа колко те обичам и имам нужда от теб!ОБИЧАМ ТЕ,мое малко сладко бебенце!
Върнете се в началото Go down
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Творчеството на Силви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Силви   Творчеството на Силви Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 1:13 pm

Силви защо не мислиш да направиш дневник ,а аз ще дам да чичо да ти го издаде.
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Творчеството на Силви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Силви   Творчеството на Силви Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 11:02 pm

Ами..аз не пиша добре и Ема ми предложи да направя дневник,но нямам много такива,а и не са добри...
Върнете се в началото Go down
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Творчеството на Силви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Силви   Творчеството на Силви Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 11:35 pm

Напротив,малко преработка от мене кат специалист.Ще ти свърши добра работа.Добре пишеш между другото.
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Творчеството на Силви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Силви   Творчеството на Силви Icon_minitimeПон Ное 19, 2007 3:33 pm

Миси много ще се позамисля в/у идеята и Wink
Върнете се в началото Go down
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Творчеството на Силви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Силви   Творчеството на Силви Icon_minitimeПон Ное 19, 2007 5:43 pm

Наистина добре пишеш,само трябва да си гледаш пунктуационните грешки, и местоименията.
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Виктория Блек
More Than Words
More Than Words
Виктория Блек


Брой мнения : 1028
Age : 31
Registration date : 19.09.2007

Творчеството на Силви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Силви   Творчеството на Силви Icon_minitimeПон Ное 19, 2007 8:34 pm

Я и аз да се намеся малко във флууда
Клев ти откога стана литературен критик? Wink
Върнете се в началото Go down
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Творчеството на Силви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Силви   Творчеството на Силви Icon_minitimeПон Ное 19, 2007 9:58 pm

Еми аз съм свързано по природа с литературата.Обичам да критикувам ,и някой дори мислят ,че ще ставам литературен Критик или учител по Бел
П.П.Защо не пишеш в Флууд темата,тук не е подходящото място,накърняваме правото на Силви
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Sponsored content





Творчеството на Силви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Силви   Творчеството на Силви Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Творчеството на Силви
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotterschool :: Свободна зона :: Лично творчество-
Идете на: