harrypotterschool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
harrypotterschool

harry potter fen club
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Творчеството на Бианка

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Бианка Малфой
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
Бианка Малфой


Брой мнения : 176
Age : 31
Registration date : 27.10.2007

Творчеството на Бианка Empty
ПисанеЗаглавие: Творчеството на Бианка   Творчеството на Бианка Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 6:28 pm

Ами тук ще слагам моите неща.Ако могат да се нарекът творчества.

Сега почвам да пиша разказ.Немога да измисля заглавие така че ако имате идей давайте.Ето го и него:

Часът бе единадесет и половина,вечетра.Полицейски коли бяха обградили къщатата на семейство Райли.Улицата бе осветена във синьо и червено.Тази вечер ще бъде запомняща се за улицата "Ролстер",и най-вече за Джейми и семейството и.
Отсрещната къща:
-Какво ли се случило,Роджър?-чудеше се госпожа Милтър,а съпругът и Роджър седеше на дивана си и четеше вестника,като отвреме на време хвърляше по едно око ту в телевизора,ту към съпругата си.
-Роджър..-извика Полин-не стой така,а ела да видиш-каза тя.Съпругът и най-накрая стана,но не че го интересуваше,а защото му бе писнало Полин да му надува главата.Роджър застана до съпругата си и погледна през малката дупкичка на пердето.Полин бе права,около къщата на семейство Райли.Роджър се почуди "Какво ли е станало там?".Това се чудеха всички от квартала.Всички имаха най-различни версий,но само една бе вярна и не бе никоя от тяхните.
-Шериф Болтън,да обрадим ли къщата с ленти?-ппопита един от полицайте
-Да,непременно.Криминалистите ще се забавят.Най-вероятно ще седим тук до утре-каза шерифът и се огледа.
Около полицейските коли се струпаха хората от квартала.Любопитните им очи започнаха да шарят из къщата на семейство Райли и най-вече из полицайте.
-Роджър,виж-каза Полин и издърпа главата на съпруга си към стъклото-Виж,виждаш ли?
-Какво да видя,Полин?-измрънка г-н Милтър
-Как какво?Хората от квартала са излезли и сега разпитват-каза Полин като се разбърза към закачалката на антрето.
-Къде тръгна сега?
-Как къде,навън рабира се и ти идваш.Хайде хайде,по-бързо-каза Полин като отвори врата и тръгна към тълпата.Зад нея бе Роджър,които седна на пейката пред дома си.
Любопитството доведе пред къщата на сем.Райли горе долу целия квартал,но ниой незнаеше какво се е случило...


Понеделник,09.00 часа.

Беше топло и слънчево утро.Топлите лъчи на слънцето се врязваха точно в засното прозорче на къщата на семейство Райли.Там бе кухнята им,която бе озарена,както винаги.Точно срещу прозорчето имаше едно ябълково дърво,на което имаше гнездо на птици.Те прелитаха от време на време,а току виж е паднала една ябълка.
Къщата на семейство Райли бе типичната Английска къща.На два етажа,със двор и малка редичка със цветя.
-Аха ето го пощальона-каза г-жа Милтър,която тоново шпионираше-Така..писма,вестник и..оо голям колет.Роджър-провикна се тя.
-Какво има,Полин?-попита той откъм кухнята където пиеше сутрешното си кафе.
-Ела да видиш,Райли имат голям колет-каза тя и изтича в кухнята и наля кафе.
-Какво от това.Нека си имат-каза той като взе една поничка
-Не пипай тези за пощальона-каза тя като ги вдигна и тръгна към врата.
-Ама как така запощальона..няма значение отива да се оправя за работа-каза Роджър и тръгна към спалнята.
Г-жа Милтър издебна пощальона и отвори врата:
-Добър ден г-н Джонсън!Как сте днес?Кафе?Понички?-каза тя
-Ами..аз съм добре..-каза той-Ами боя че ще откажа,имам доста работа.
-Ол ами добре-каза тя и амхан-Чао.Приятен ден-и тръшна врата-Ах тоя стар мазен пощальо.Роджър-извика тя,а съпругът и слезе вече облечен и готов за работа-Ела тук-каза тя и започна да му оправя вратовръзката-Искам днес на работа да попиташ Даниел какъв е бил тоя колет-каза тя като го изтупа.
-Оо Полин,стига ак ще го питам.Като си толкова любопитна питай Холи,за него-каза той като взе куфарчето си и взе ключовете и излезе отвън.Качи се в колата и тръгна за работа.
----
По същото време в дома на Холи и Даниел.
-Даниел,Джейми,Тод закуската е готова-извика Холи от кухнята.Изведнъж от стълбите се чуха шумните крачки на Тод и Джейми.Тод ме най-голямото дете на Холи и Даниел.Той бе на 17 години,а Джейми бе дъщеря им,която бе на 15.Двамата седнаха на масата и започнаха да закусят.След няколо минути долу слезе и Даниел:
-Ох аз няма да закусвам.Тику-що видях г-н Милтър да тръгва за работа,а също така и пощальона мина-каза Даниел като целуна Холи и децата си и тръгна на рбота.Холи поклати глава и започна да раздига масата.Отвън се чу странен шум наподобяващ музика,притова доста силна:
-Ол това е за мен-каза Тод като стана и целуна майка си и излезе.
След минути пристигна още една кола,самоче там музиката бе доста по различна.Това бе колата за Джейми:
-Тръгвам-каза тя като целуна майак си.
-Ах тези деца,с тази музика-ядосваше се г-жа Милтър.
Холи излезе пред врата за да прибере пощата и колетът.Г-жа Милтър видя че оли остана сама и се възползва от това.Качи се нагоре по стълбата за да се приготви.


Следващата глава:Какво ще прави Полин при Холи?Какъв е този колет?
Само следващия път!


Коментарчета?!
Върнете се в началото Go down
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Творчеството на Бианка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Бианка   Творчеството на Бианка Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 8:46 pm

Страхотно ,браво маце,много е яко
П.П.Виж мойте и ако ти харесат ,пиши коментарчета.
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Бианка Малфой
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
Бианка Малфой


Брой мнения : 176
Age : 31
Registration date : 27.10.2007

Творчеството на Бианка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Бианка   Творчеството на Бианка Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 9:49 pm

Полин слижаше бързо по стълбите и си говореше:
-Ох да ще разбера какъв е този колет.Има нещо много странно в това семейство,но аз ще разбера какво има-говорешще си тя като изваждаше специалния си кейк,който изваждаше само при специални случай.
-Какво ли правя заради това семейство.Дори и специалния кейк ще извади-говореше си тя като излизаше от дома си.
Г-жа Милтър излезе пред алеята на дома си и тръгна да пресича улицата.През нея профучаха две момчетата със скейтборди:
-Малки нахалници.Ще видите вие-викаше по тях Полин а децата и се изплезиха.Тя се ядоса още повече,но и размина.След като се озова на другия край на улицата Полин се пооправи и почука на врата.Холи чу тропането което със всяка изминала минута ставаше все по настоятелно и по настоятелно:
-Идвам-викна Холи.Тя отвори врата и бе готова да се развика,но видя г-жа Милтър и каза:
-О г-жо Милтър какв приятна изненада-каза си като я покани да влезе-Супер деня ми бе скапан и сега се скапа още повече
-Каза ли нещо Холи?-попита Полин
-Ол не г-жо Милтър.Нещо ми е много напрегнато-каза тя като поведе Поли в кухнята и тръгна да прави кафе:
-Е г-жа Милтър какво ви води у нас,толкова рано-попита Холи като поднесе кафето и потърси сладки
-Ох ами реших да намина малко все пак отдавна не сме се виждали,а да си поговрим и о миличка нося от специания си кейк-каза Полин и го постави на масата.
-Е вие как сте?Как е Роджър-подхвана разговора Холи
-Ол ами ние с Роджър сме много добре.Той ходи на работа аз си почивам и..-започна да дърдори Полин.Холи знаеше че я очаква дълга и тежка сутрин в компанията на тая дърта клюкарка както я наричаха всички от квартала,но и тя си бе такава.
В продължение на няколко часа Полин надуваше главата на Холи.Накрая тя не издържа и каза:
-Оле колко стана часът.Полин аз трябва да тръгвам-каза Холи
-Ол няма нищо,аз само да те питам,видях че пощальонът ви донесе голям колет.Какво има вътре-попита тя най-нахално
-Ами Полин незнам,но като разбера ще ти кажа-каза Холи иотпрати Полин.Най-накрая помисли си тя и отидя във хола.Тя седна на дивана и се отпусна,като мигновенно заспа.Холи бе забравила за колетът койтто пристигна.
-----
Няколко часа по късно.
-----
..."Добър Вечер!Вие сте с новините от 6 часа,аз съм.."-Холи се събуди и погледна към телевизора,.а след това към часовника:
-Мамка му..-каза тя и грабна телефона.Определено нямаше време да готви за вечеря и поръча храна по телефона.След това Холи тръгна нагире по стълбите като влезе в стаята на Тод:
-Тод,стига с този плейстейшън-каза тя и дръпна щепсела,Тод я изгледа странно и вдигна рамена.А Холи само поклати глава в знак че трябва да слиза.След това тя продължи към стаята на Джейми:
-Джеми,пак ли си се заключила-каза Холи като врата се отключи,Джейми говореше по телефона.
-Какво мамо?-попита тя,а Холи само взе телефона и затвори-Към кухнята-каза тя и се усмихна.Тод и Джейми седяха в кухнята където ги чакаше готова китайска храна.Чу се паркирането на колата и в кухнята влезе Даниел.Той целуна съпругата си и седна на масата.
Те разговаряха как е минал денят на всеки,а Холи се оплакваше най-много.Как г-жа Милтър и досаждаше цяла сутрин.След няколко часа,Тод и Джейми отидоха по стайте си,а Дан и Холи отидоха в хола както правеха всяка вечер.
Дан пусна новините,а Холи започна да разглежда вестника.Тогава тя се сети и отиде в коридора.Като се върна тя носеше колетът от пощальона.
-Ккаво е това-попита Дан
-Ами пощальонът го донсе-каза Холи и го разопакова.Там имаше няколо листовки и едно две голями писма.Холи отвори едното и зачете:
-..."....


Следващата част:Какво има в писмото,и какви са тези листовки?
Върнете се в началото Go down
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Творчеството на Бианка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Бианка   Творчеството на Бианка Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 9:56 pm

Срахотно,невероятно,прекрасно,превъзходно.
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Бианка Малфой
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
Бианка Малфой


Брой мнения : 176
Age : 31
Registration date : 27.10.2007

Творчеството на Бианка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Бианка   Творчеството на Бианка Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 10:03 pm

Мерси радвам се че ти харесва,утре продължение =]
Върнете се в началото Go down
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Творчеството на Бианка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Бианка   Творчеството на Бианка Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 10:10 pm

Добре
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Sponsored content





Творчеството на Бианка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчеството на Бианка   Творчеството на Бианка Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Творчеството на Бианка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotterschool :: Свободна зона :: Лично творчество-
Идете на: