harrypotterschool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
harrypotterschool

harry potter fen club
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Масата на Рейвънклоу

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 12:30 pm

Тук се храним рейвънклоуците
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Рия Уизл
Гост




Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 10:16 am

Рия седна на масата на Рейвънклоу.Взе си закуска и зачака някой от дома й да дойде.
Върнете се в началото Go down
Ариана Дъмбълдор
Учител по ГЗМС и Билкология
Учител по ГЗМС и Билкология
Ариана Дъмбълдор


Брой мнения : 173
Age : 29
Location : Елсмера
Registration date : 24.09.2007

Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeПон Окт 22, 2007 9:11 pm

Ариана приближи масата и седна до Рия.Взе си от наденичките и започна да се храни.
Върнете се в началото Go down
http://www.magicland.forumi.us
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeПон Окт 22, 2007 9:15 pm

Джен влезна в Голяма зала и седна на масата на Рейвънклоу.Точно до сестра си.
-Добър вечер-поздрави тя.
-Добър вечер-отвърна момичето ,което бе застанало от другата страна на Рия-Как се казваш
-Ами аз съм Дженифър Уизли,накратко ми викай Джени или Джен,а това е сестра ми Рия.
-А ти как се казваш -попита на свой ред Рия

Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Ариана Дъмбълдор
Учител по ГЗМС и Билкология
Учител по ГЗМС и Билкология
Ариана Дъмбълдор


Брой мнения : 173
Age : 29
Location : Елсмера
Registration date : 24.09.2007

Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeПон Окт 22, 2007 9:18 pm

Момичето се усмихна лекичко и каза:
-Аз съм Ариана Дъмбълдор,приятно ми е.Надявам се годината да е успешна за всички ни,но искам да има и тримагически турнир,сигурно ще е интересно.
Върнете се в началото Go down
http://www.magicland.forumi.us
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeПон Окт 22, 2007 9:55 pm

-Дано да има,а айде да идем в кулата на рейвънклоу и там да се опазнаем-каза Джен
Всички се съгласиха и тръгнаха към кулата на Рейвънклоу
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Рия Уизл
Гост




Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 3:32 pm

Рия седна на масата.Със замислен поглед отправен към пода тя не забеляза че към нея се приближи...

П.П.Тук е умряла работа.
Ариана пиши с цвета на дома.
Върнете се в началото Go down
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 9:09 pm

....сестра и Джен,заедно с Ариана
-Здрасти сестричке,какво ти е?-попита Джен с леко притеснен глас,а Ари само я погледна.
Рия едва сега беше забелязала двете момичето и бавно отвърна....
П.П.Клев се завърна.
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Рия Уизл
Гост




Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeПет Ное 02, 2007 4:55 pm

-Нищо...аз ти казах какво ми е.Между другото вече съм по-добре.А вие?-Каза Рия и се усмихна.

П.П.Рия също Laughing
Върнете се в началото Go down
Aisha Makbein
Рейвънклоу 1 курс
Рейвънклоу 1 курс
Aisha Makbein


Брой мнения : 7
Age : 30
Registration date : 01.11.2007

Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeСря Ное 07, 2007 10:37 pm

Айша влезе в Голямата зала!Не и направи никакво впечатление...беше виждала къде къде по-вълнуващи неща!Седна на масата на дома си.Не беше сама,но не каза нищо..Мълчеше и се..значи щеше да мълчи!

Върнете се в началото Go down
Рия Уизл
Гост




Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeПет Ное 09, 2007 5:45 pm

-Здравей,мисля че с теб се запознахме в момичешката спалня на домът ни-Рия се усмихна и весело смигна на момичето
Върнете се в началото Go down
Беорф Бромансон
Рейвънклоу 1 курс
Рейвънклоу 1 курс



Брой мнения : 140
Registration date : 20.07.2008

Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeПон Юли 21, 2008 2:57 pm

Беорф влезе и седна на масата на Рейвънклоу, след това почака някой от момчетата да дойде за да се запознаят.
Върнете се в началото Go down
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeВто Юли 22, 2008 8:24 pm

Джес беше решила да отиде да похапне нещо.Обикновено сядаше на масата на учителите,но днес видя новото момче и седна до него.Преди да посегне към нещо,момчето я запита
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Беорф Бромансон
Рейвънклоу 1 курс
Рейвънклоу 1 курс



Брой мнения : 140
Registration date : 20.07.2008

Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeВто Юли 22, 2008 9:30 pm

Здравейте, Приятно ми е да се запознаем аз съм Беорф Бромансон, а Вие трябва да сте учителка по астрономия и директорка нали?
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
More Than Words
More Than Words
Виктория Блек


Брой мнения : 1028
Age : 31
Registration date : 19.09.2007

Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 6:54 pm

В този момент вратите на Голямата зала се разтвориха с гръм и трясък. Високо момиче с черна развята матния мина като вихър покрай масите и се запъти право към тази на Рейвънклоу. Мнозина не й обърнаха внимание защото бяха свикнали да я виждат така, ала няколко уплашени първокурсници я погледнаха стреснато. Тя се настани до Джен на масата и погледна момчето до нея. То я гледаше любопитно.
- Добро утро, Викс - поздрави Джен, но тя не и обърна внимание. Момчето още я гледаше...
Върнете се в началото Go down
Беорф Бромансон
Рейвънклоу 1 курс
Рейвънклоу 1 курс



Брой мнения : 140
Registration date : 20.07.2008

Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeСря Юли 30, 2008 10:11 am

и се питаше дали това е директорката, която се е настанила до учителката по астрономия?
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
More Than Words
More Than Words
Виктория Блек


Брой мнения : 1028
Age : 31
Registration date : 19.09.2007

Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeСря Юли 30, 2008 1:31 pm

Викс придърпа към себе си препечените филийки и започна да се храни без да обръща внимание на никого.
- Това е професор Блек - кимна Джен към нея като се обърна към Беорф. Момчето също кимна като не сваляше поглед от нея.
Върнете се в началото Go down
Беорф Бромансон
Рейвънклоу 1 курс
Рейвънклоу 1 курс



Брой мнения : 140
Registration date : 20.07.2008

Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeСря Юли 30, 2008 3:12 pm

Професор Блек беше толкова млада и красива, че Беорф не сваляше очи от нея. Мислеше дали да я попита нещо, но запази мълчание.
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
More Than Words
More Than Words
Виктория Блек


Брой мнения : 1028
Age : 31
Registration date : 19.09.2007

Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeСря Юли 30, 2008 6:49 pm

Забелязала погледа му Викс се усмихна едва забележимо, което само по себе си беше странно. Тя не бе от хората, които се усмихваха без причина. Джен я погледна учудено, но покрай дългия си опит с нея реши да не се меси. Беорф най сетне реши да се съсредоточи върху закуската си, но и той се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Беорф Бромансон
Рейвънклоу 1 курс
Рейвънклоу 1 курс



Брой мнения : 140
Registration date : 20.07.2008

Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeСря Юли 30, 2008 6:52 pm

След като Беорф свърши с закуската той излезе от залата с думите Довиждане, които отпрати на госпожица Виктория Блек и Джен.

Не е нужно да преразказваш пряката реч. Виж как го правят останалите. И съм госпожица все още.
Едит: Виктория Блек
Върнете се в началото Go down
Беорф Бромансон
Рейвънклоу 1 курс
Рейвънклоу 1 курс



Брой мнения : 140
Registration date : 20.07.2008

Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeЧет Юли 31, 2008 9:46 pm

На другия ден Беорф влезе в Голямата зала и се настани на масата на Рейвънклоу. Той се заоглежда за някой на масата...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Масата на Рейвънклоу
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotterschool :: Из замъка :: Голямата зала-
Идете на: