harrypotterschool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
harrypotterschool

harry potter fen club
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 На чист въздух

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

На чист въздух Empty
ПисанеЗаглавие: На чист въздух   На чист въздух Icon_minitimeПон Дек 31, 2007 7:57 pm

Дженифър тръгна да се поразходи.Беше и писнало от всичко.Много работа имаше покрай ти я дни,а и длъжността на директорка,не е от най -леките.Почти незабелязана от никого тя стигна до дворът или по точно до красивите поляни.Повървя още малко и седна на една пейка.Започна да размишлява,когато при нея дойде....
П.П.Някой да продължи
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Draco Malfoy
Префект Слидерин
Префект Слидерин
Draco Malfoy


Брой мнения : 222
Age : 33
Registration date : 19.10.2007

На чист въздух Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На чист въздух   На чист въздух Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 7:59 pm

Драко Малфой.Беше целия блед и в рани, на дясната му китка имаше огромен белег, мантията му беше разкъсана той промълви прегракнало:
-Имам нужда от помощ.
Върнете се в началото Go down
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

На чист въздух Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На чист въздух   На чист въздух Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 10:25 pm

-Малфой какво се е случило с тебе?Кой те е нападнал?Сега ще те заведа в болничното крило-каза Джен,но Малфой я спря с думите
-Не,недей,не искам,там,ще ме убият
-Кой ще те убие?Малфой ти губиш кръв,неможе да останем тук
-НЕ МОГА ДА ОТИДА
-Малфой слушай ме малко,директока съм ,довери ми се
Малфой присви очи и каза....
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Draco Malfoy
Префект Слидерин
Префект Слидерин
Draco Malfoy


Брой мнения : 222
Age : 33
Registration date : 19.10.2007

На чист въздух Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На чист въздух   На чист въздух Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 11:06 pm

-Не, няма да дойда.Искат да ме убият.Не мога.Няма да стане.
-Драко, къде беше толкова време?
-Бях...бях в леговището на Господаря.Там ме измъчваха...задето не съм изпълнил задачата си.Виждала ли си Блек, Виктория...в тази връзка?
Той едва се държеше на краката си, но погледът му остана твърд.Очакваше отговор...
Върнете се в началото Go down
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

На чист въздух Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На чист въздух   На чист въздух Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 11:19 pm

-Я ми обесни нещо пак
-
Виждала ли си Блек, Виктория...в тази връзка?
Джен погледна Драко в очите му .Там се четеше страх,уплах и копнеж.Изведнъж нещо я накаар да отмести очи от него.Чу се шум и след малко се появи Виктория Блек с злобна усмивка да лицето:
-О,Драко,добре си ми паднал,в ръчичките.
Драко я погледна и каза:


Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Draco Malfoy
Префект Слидерин
Префект Слидерин
Draco Malfoy


Брой мнения : 222
Age : 33
Registration date : 19.10.2007

На чист въздух Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На чист въздух   На чист въздух Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 11:25 pm

-Можеш да ме убиеш, Блек, но Черният Лорд ще те открие и ще те довърши.
-Лорд, ха, Господарят ти не е никакъв Лорд.Тоя е нищожество.
Драко не извади пръчката си, но изсъска нещо, което само Блек разбра.
Іщом държиш да се разберем така.Круцио!
Момчето излетя назад.Виктория почти веднага прекъсна атаката.
Джен извика:
-Драко, защитавай се!
Но той не можеше.Нямаше пръчка.Нямаше как да отвърне на магьосницата, която стоеше пред него.Това беше.Свърши се.
-Хайде братовчедке, убий ме.
Вече отдавна не му пукаше.Той бе изгубил най-любимото си същество.И нямаше да си я върне.Затова просто затвори очи и зачака Блек да отправи проклятието...
П.П.За мен ще е чест, ако ме убиеш, мис Блек king
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
More Than Words
More Than Words
Виктория Блек


Брой мнения : 1028
Age : 31
Registration date : 19.09.2007

На чист въздух Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На чист въздух   На чист въздух Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 12:23 pm

Виктория вдигна пръчката си. "Трябва наистина да искаш за да го убиеш" прошепна един глас в главата и. Волдемор я беше научил на много неща за магията и най вече за смъртоносните проклятия. Малфй я гледаше без следа от страх. Тя не се поколеба.
-Авада Кедавра!
Мощна зелена светлина излезе от пръчката на момичето. Тя различи ахването на Дженифър преди проклятието да порази Малфой и да го отхвърли няколко метра назад. Няколко минути никой не каза нищо.
- Как...можа?
Виктория не отговори,само вдигна пръчката си. Джен трепна и се отдръпна,но Викс само махна и тялото на Малфой изчезна.
-Къде го прати? - попита Уизли,която бързо си възвръщаше самообладанието.
-В директорския кабинет. Трябва да кажеш на Луциус и на Нарциса.
-Защо не ти? Ти го...уби.
-Нали не искаш да ги убивам и тях? Те ще ме пратят директно при Волдемор ако дори ме зърнат. - Виктория говореше ясно и твърдо, без да трепне и за секунда.Сякаш беше абсолютно безразлична към ставащото около нея. Дженифър я погледна.
-Викс...нали си добре?
Блек кимна и седна на тревата докато Уизли се отдалечаваше към замъка.
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

На чист въздух Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На чист въздух   На чист въздух Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 12:44 pm

Изведнъж Виктория чу зад себе си шум.Обърна се и в3идя как с бавни стъпки при към нея се приближава Силви.Тя вървеше с високо вдигната глава.Очите й бяха някак празни.Тя седна до Викс.
-Видях всичко-каза спокойно Потър.-Аз...аз...той не беше ищо повече от нагъл самодоволен лигльо.Но знаеш ли,този лигльо ще ми липсва.
Силви не показа с нищо болка.Дали въобще я болеше?Силви незнаеше дали трябва да плаче или да се смее.Все пак някога с Малфой бяха близки,но момичето отдавна не чувстваше нищо към него.Отдавна сърцето й принадлежеше не друг.Запита се защо ли Драко не се бореше,защо не опита да спаси живота си.Тогава мисли като ножове я прободоха.А защо тя не спаси живота му?Можеше,но не го направи.Защо тя не предприе нещо,за да му помогне.Беше му бясна.Отговора се изтреля изведнъж.Мислеше,че той е с нея само,за да я предаде на Волдемор.Дали беше така,тя едва ли щеше да узнае.Дали Драко щеше да я предаде или я беше предал?Нямаше как да разбере,защото никога вече нямаше да говори с него.И все пак момичето не се натъжи.Когато заговори гласът й не беше пълен с омраза към Блек,а напротив тя говореше мило и сърдечно,защото всъщност не мразеше Виктория,а самия Малфой.
-Защо го уби?
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
More Than Words
More Than Words
Виктория Блек


Брой мнения : 1028
Age : 31
Registration date : 19.09.2007

На чист въздух Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На чист въздух   На чист въздух Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 1:04 pm

Виктория не отговори.Обмисляше всичко станало дотук.
-Защото - твърдо започна тя - той искаше да ме предаде и ме предаде. Волдемор беше наясно къде съм,но Малфой му е казал подробности,които не беше желателно да научава. Силви ние със Драко имахме стара вражда,а сега когато се върна...Бил е при Риддъл и си е получил наказанието. Донякъде му направих услуга,по добре аз да го убия отколкото Лорда или поне досега си мислех така.
Блек пак замълча. Спомените нахлуха в главата и. Колко хора беше убила така,без да и пука...без дори да трепне. Все невинни жертви на една отдавна загубена кауза. С това убийство у нея отново се надигна старата Виктория и тя разбра...не беше се променила,никога нямаше да го направи. Точно когато си мислеше,че е преодоляла миналото уби човек по същият чудовищен начин както преди година, когато служеше на Волдемор. "Така е по добре,по добре аз отколкото някой друг." си каза тя и погледна безмълвно Силви. Не съжаляваше, въпреки всичко тя си остана същата студена и рязка,както и преди тази случка.Нищо не се бе променило...почти нищо.
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

На чист въздух Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На чист въздух   На чист въздух Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 5:42 pm

Силви гледаше невиждащо напред.Спомняше си.Като неканени гости мислите за Драко се вмъкнаха в ума й и тя не можеше да ги изпъди.Погледа,думите му,усмивката.Тя никога нямаше да ги забрави.И все пак сега тя не го обичаше.Тръпката вече я нямаше.Той беше се махнал от училището без да я предупреди.Обърна се.Не виждаше нищо пред себе си,не от болка,а от гняв.Тя трябваше да му каже всичко в очите.Трябваше да му каже всичко,което имаше.Трябваше да му каже колко й е паднал в очите и за какъв го мисли.Искаше й се да го знае.Нямаше нужда да види трупа.Не изпитваше нужда да му се нагледа или да го прегърне отново.Не искаше да погали за последно косите му или да го целуне.От тази мисъл й се повдигаше.Погледна Викс.След това изрече бавно,но безразлично:
-Какво ще правиш с трупа?Какво ще кажеш на Луциус и Нарциса?
Върнете се в началото Go down
Джен Уизли
~Директорка~Учител по Астрономия
Джен Уизли


Брой мнения : 1626
Age : 30
Location : in love
Registration date : 19.09.2007

На чист въздух Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На чист въздух   На чист въздух Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 6:54 pm

-Вече знаят-отвърна някой зад тях.Те се обърнаха светкавично с насочени пръчки,но бързо ги свалиха ,защото всъчщност това беше Дженифър Уизли:
-Какво каза Джен?-попита Силви
-Казах, че те вече знаят,а трупа му е горе в директорският кабинет.
Силви скочи ,но не тръгна към директорския кабинет ,а се отправи към стаята на Слидерин.
-Хайде да отидем двете -предложи Джен
-Какво ти луда ли си?Те ще ме предадат на Волдемор
-Хайде Викс,невярвам да успеят все пак са в нашето училище и небих им позволила.Знаеш какво ще направя ,ако нещо се случи с тебе.
-Да ,разбирам загрижеността ти, Дженифър,но не мога да дойда.
-Хайде де идвай ,имам план.
Щом чу това Блек скочи,двете тръгнаха към кабинета.По пътя Джен и разказа за плана си.
П.П.Викс пиши в директорския кабинет
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterschool.all-up.com
Sponsored content





На чист въздух Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На чист въздух   На чист въздух Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
На чист въздух
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotterschool :: Роуплей :: РП-
Идете на: