harrypotterschool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
harrypotterschool

harry potter fen club
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Общата стая

Go down 
+4
Nejna_droga
Джен Уизли
Draco Malfoy
Виктория Блек
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Виктория Блек
More Than Words
More Than Words
Виктория Блек


Брой мнения : 1028
Age : 31
Registration date : 19.09.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeСъб Ное 24, 2007 6:33 pm

Виктория се усмихна горчиво
-Убих човек и то не е един,отнемала съм много човешки животи и ти казвам че не ти трябва....едва ли ще го понесеш.
-Но...но кой?-Силви още не можеше да повярва.
-Кой ме накара ли?Стига не бъди глупава...не можеш да служиш на Лорда без да убиваш...не се гордея с това....
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 9:45 pm

Силви се загледа в огъня в камината...Незнаеше какво да каже.Погледна в очите на Викс,която...
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
More Than Words
More Than Words
Виктория Блек


Брой мнения : 1028
Age : 31
Registration date : 19.09.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 10:03 pm

...не отмести погледа си от огъня.В зелените и очи се отразяваше огненият пламък,пуснатата и дълга черна коса се спускаше около лицето и в ярък контраст с бялата и кожа.Силви я гледаше странно.
-Какво?-Викс я погледна.
-Знаеш ли че си много красива?
Виктория се усмихна.
-Знам,но момчетата май не са на това мнение.
Силви...
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 11:16 pm

Се усмихна.Тя изглеждаше многостранно в този момент.Усмихваше се топло и приветливо на момиче,за което мислише,че не може да я понася.
-Ох,момчета,писна ми от тях-въздъхна тя отново сетила се за Драко.-В целият ми живот само момчета се въртят около мен.Добре,че е Хари.А не съм красива...
Само тя не се мислеше за Мис Самото съвършенство.Беше същинска вийла.Сини очи,сини като пролетно небе,дълги до кръста коси,руси като слънцето,кожа гладка и изящна и усмивка,усмивка като чисто пролетно утро...
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
More Than Words
More Than Words
Виктория Блек


Брой мнения : 1028
Age : 31
Registration date : 19.09.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 30, 2007 5:00 pm

-Не си ли?-Виктория я погледна.
-Не,не съм.
-Напротив,Драко си е доказателството...въпреки че той...както и да е. Красива си Силви.Би трябвало вече да си го осъзнала.
Момичето поклати глава и пак се загледа в огъня.Двете мълчаха.
-Двете противоположности.-рязко каза Блек като накара Силви да подскочи.
-М..моля?-не я разбра тя.
-На външен вид,ние двете...а и по характер.
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 01, 2007 11:43 am

Силви се усмихна плахо.
-Единственото нещо,по което си приличаме е,че Волдемор е убил родителите и на двете,заради него и двете нямаме семейства.
-Но от къде знаеш това?-попита Викс като хвърли на Силви изпитателен поглед.
-Сириус ми каза-отвърна русокосата девойка.
От болката,която изпита при името на кръстника си сълзите й напълниха очите.Но не я болеше само вътрешно...Изведнъж белега на челото й запламтя тя го хвана с лявата ръка и се наведее на креслото...
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
More Than Words
More Than Words
Виктория Блек


Брой мнения : 1028
Age : 31
Registration date : 19.09.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 01, 2007 7:04 pm

-Добре ли си?-Виктория я гледаше странно.
Силви кимна,но продължи да притиска белега си.
-Имаме още една прилика-рязко каза Блек като се облегна на креслото.Потър я гледаше учудено.
-И двете имаме белези,само че твоят не е по твоя вина а моят е.-при тези думи момичето дръпна ръкава на лявата си ръка.Там имаше неголям белег,подобен на татуировка изобразяващ череп с провиснала от устата му змия.Силви трепна при видът му но не откъсна поглед.После белегът и пак пламна и момичето се наведе. В същият момент Черният знак стана катранено черен и ръката на Виктория пламна. Момичето не трепна.
-Какво става до дяволите?
-Или Волдемор е много ядосан или е наблизо.
-Невъзможно-отсече Силви.
-Така ли Потър?-прозвуча студен рязък глас идващ от вратата.Още преди да се обърне Виктория го разпозна.Силви ахна и пребледня.
-Първо се поздравява Риддъл,не са ли те учили?-не му остана длъжна Блек,като се обърна.
-И ти ли си тук Блек,признавам,не те очаквах.-Волдемор говореше със студена насмешка.
-Нито аз теб,как успя да влезеш?
Волдемор рязко замахна и дебели въжета се омотаха около Силви а магическата и пръчка падна на земята.Тя не можеше да помръдне.
-Съветвам те да не крещиш Потър,само ще вложиш положението.-усмихна се Лорда и се обърна към Викс,която безпристрастно наблюдаваше случката като дори не извади магическата си пръчка.
-Колко човека уби докато се вмъкнеш тук Том?-Виктория го гледаше без да трепне.
Волдемор се засмя ледено.
-Не че ти влиза в работата Блек,но засега никого не съм убивал.
-Ще ме извиняваш,но не ти вярвам.Защо си тук Волдемор?
-Знаеш отговора Блек,заради теб.
-Не си дошъл да ме убиваш иначе досега да си го направил,явно имаш цел.
-Не си глупава Виктория,никак не си и не те е страх,точно заради това си и толкова ценна.-Волдемор я гледаше почти гальовно.
-Не ме наричай Виктория Том и не се опитвай да ме убедиш да се върна.Всичко свърши...
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 01, 2007 11:33 pm

Силви лежеше на пода и гледаше сцената,без дори да бъде забелязвана.Белега на челото й направо щеше да разцепи главата й на две,но момичето се бореше с всички сили да се измъкне от здравите въжета увили се окола тялото й.И все пак умът й мислеше трескаво.
Защо Водемор иска Викс да се върне при него?Защо Викс не й помогна,когато Волемор я завърза с магия?Защодори не извади пръката си?Дали на Волдемор му пукаше за живота й?Скоро получи отговор на всиките си въпроси...
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
More Than Words
More Than Words
Виктория Блек


Брой мнения : 1028
Age : 31
Registration date : 19.09.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 02, 2007 11:50 am

Волдемор изгледа странно Виктория сякаш обмисляше какво да каже:
-Защо Блек? Защо се отказа?-Лорда говореше тихо,но думите му ясно се чуваха в празната стая.
-Променил си се,преди ти задаваше въпросите-с ледена насмешка каза Виктория.-Питаш защо се отказах,ще ти кажа,аз не съм убийца Риддъл а ти се опита да ме направиш.Затова се отказах,аз не съм като теб.
-Напротив-Волдемор я погледна в очите,момичето не трепна.
В този момент в стаята нахлу Луциус Малфой,задъхан и с две дълбоки драскотини на лицето.
-Господарю...те се измъкнаха.-със страх каза той и коленичи през Лорда.
-Отново се провали Малфой-студено каза Том без да го поглежда.
-Но..аз...те-заекна Луциус.
-Круцио!
Мафой се просна на земята а виковете му кънтяхаха из целият замък. Силви затвори очи за да не гледа но не можеше да не чува писъците, молеше се някой да го чуе,да дойде и да я спаси защото Виктория явно нямаше намерение да го направи.Викс не трепна дори,гледаше гърчещият се на земята човек а в очите и проблясна едва доловим червен пламък.По едно време тя извади пръчката си светкавично бързо и прекъсна проклятието.Волдемор се засмя.
-Браво Блек,научила си се най сетне.Върви Малфой!-властно го отрпати той.Смъртожадният не чака да му се повтори и изчезна от стаята.
-Върни се при мен Виктория,неможеш вечно да се криеш,ще те убия и ти много добре го знаеш,давам ти последен шанс,Черният знак ще гори винаги на ръката ти,ти си смъртожадна дори и да не го искаш.- Волдемор сякаш и заповядваше.
-Няма!-рязко и студено каза Блек.Лорда вдигна пръчката си:
-Империо!-главата на Викс се изпълни със сладостни мисли,но това трая само няколко секунди,тя облъсна проклятието преди Лорда да е успял да каже нещо.Тогава той насочи пръчката си към Силви.
-Кру...-започна той но не довърши защото Виктория отново отклони проклятието.
Волдемор я погледа няколко секунди и пак насочи пръчката си към нея.
-Круцио!
Виктория знаеше какво ще последва още преди да го е казал,но не пожела да се съпротивлява.Свлече се на креслото и въпреки нечовешката болка,не отрони и стон.В това време Силви не можа да повярва...
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 03, 2007 11:41 pm

Силви се съсредоточи максимално и извика на ум"Акцио!"Пръчката се озова в ръката й,тя се освободи от въжетата и я насочи срещу Волдемор,който остави на мира Викс и насочи вниманието си към Силви.
-Съвсем бях забравил за теб,Потър!-изсъска той.
-Което,както виждаш не ти е от полза.
Яростен гняв изпълни момичето,което усещаше,че главата це му се разцепи надве,но не обърна внимание на болката.Омраза,силна и болезнена изпълни зялото й същество.Омара примесена с гняв-опасна комбинация,ако си в близост до момичето.Тя си спомни за Сириус,за рдителите си,за Дъмбълдор,за Муди...
-Много си станала смела,Потър!-студено се изсмя Волдемор.-Това не е от твоя полза.Круцио!
Силви се наведе,а магията улучи стената отзад.
-Експелиармус!-извика момичето.
Пръчката се отлепи от ръката на Лорда,но на половина във въздуха се върна обратно в ръката му.Волдемор се изсмя студено.
-Как да ти обясня,Потър,че с такива магий до никъде няма дастигнеш...Ако не се налагаше да те убия,щях да ти помогна...
-Нямам нужда от помоща ти,долен убиецо.Експелиармус!
-Авада Кедавра!
Двете магий се срещнаха точно по средата.От тях от крайщата на двете пръчки се образува тънка сребърна нишка.Зазвуча есента на феникса.
-Фоукс!-прошепна тихо Силви.
От ръчката на Волдемор започнаха да изкачат хората,които е убил...
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
More Than Words
More Than Words
Виктория Блек


Брой мнения : 1028
Age : 31
Registration date : 19.09.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeВто Дек 04, 2007 4:21 pm

...първо излезе призракът на някакъв старец,когото Силви не познаваше,след това се показа духът на малко момиче на не повече от пет годинки.Въпреки,че не чуваше какво си казват Виктория виждаше духовете и разпозна момичето.... след него излезе мъглявият образ на мъж,мъж с изпито бледо лице, с права черна коса.Викс го погледа един миг а в следващият вдигна пръчката си.Изрече проклятието безсловестно,но силата му беше огромна...клетката изчезна а Силви и Волдемор се строполиха на пода. И двамата бяха изненадани,но Лорда бъзро се окопити. Без да обръща внимание на Силви той погледна Блек и на устните му заигра ехидна усмивка. Болката в душата на Виктория нарастна...икога нямаше да им го прости...никога. Момичето вдигна отново пръчката си и изправи Потър на крака.Силви се мъчеше да проумее случилото се.
-Не я докосвай!-студено рече Викс и без да каже нищо друго се измъкна от стаята.

ПП.Хм,защо трябваше да копираме книгата? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeЧет Дек 06, 2007 7:25 pm

Лорда погледна студено към момичето,което го гледаше с омраза.
-При други обстоятелства,Потър,може би щях да те приема като моя дъщеря...
Силви се изсмя.
-Каква дъщеря?Ти ги уби...
Очите й се премрежиха от болка и гняв.Седна на креслото.
-Боли,нали,Силви?-изсмя се студено той.-Знам,че боли.
-Млъквай!-изкрещя момичето.
-Колко преличаш на майка си...-рече Лорда,но не както обикновенно,а някак замечтано.-Само косите ви са различни.
-НЕ Я СПОМЕНАВАЙ!-изкрещя Силви-НЕ МИ ГОВОРИ,ЧЕ ПРИЛИЧАМ НА НЕЯ!АКО НЕ БЕШЕ ТИ ЩЯХ ДА ЗНАМ ДО КОЛКО СИ ПРИЛИЧАМЕ.
-НЯМАШЕ ДА Я УБИЯ,АКО БЕШЕ ПОЖЕЛАЛА ДА ДОЙДЕ С МЕН И ДА ОСТАВИ ОНЗИ ДЖЕЙМС!-крещеше Волдемор-НЯМАШЕ ДА Я УБИЯ,АКО МЕ ОБИЧАШЕ...
Силви ахна...От очите й се търкулнаха две бисерни сълзи.Сега разбра защо Той още не я беше убил.Разбра защо сега говореше с нея,вместо да прикрива трупа й.
-Какво искаш от мен?-пророни момичето-Защо си тук?
-Дойдох за да възложа задача на теб и Виктория.Задача,която...
Но не довърши,защото Викс се върна в стаята...
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
More Than Words
More Than Words
Виктория Блек


Брой мнения : 1028
Age : 31
Registration date : 19.09.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeЧет Дек 06, 2007 7:53 pm

-...само вие можете да изпълните - продължи Лорда като погледна Виктория с червените си очи. Момичето първоначално не му обърна внимание. Настани се на креслото до Силви и чак тогава погледна Волдемор,в очите и нямаше следа от страх,имаше само някакъв странен блясък.
-Не сме ти слуги Риддъл.-ледено каза тя.
-Лесно можете да станете,знаеш прекрасно Блек,че ако не приемете ще ви убия - Лорда говореше почти с присмех.
-Няма,няма да ме убиеш Том,познавам те,и Силви няма да я убиеш,не и нас.
При тези думи Силви трепна,за първи път Виктория признаваше че се познават.Лорда отново вдигна пръчката си.
-Круцио!-Виктория затвори очи,но не помръдна,не издаде звук,не показа с нищо,че я боли въпреки че болката беше умопомрачителна. Този път Силви не се намеси.След малко Волдемор свали пръчката и се усмихна.
-Боли нали Блек? Боли те,но си прекалено горда,за да го признаеш.
-Също като теб.-Виктория го каза ледено както обикновенно,после рязко,напълно неочаквано тя изпрати от пръчката си лъч зелена светлина а Волдемор хванат неподготвен се блъсна в стената отзад. Силви се засмя...
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 08, 2007 12:24 am

Лорда се изхили подигравателно.
-Само толкова ли можеш,Виктория,мисля,че те научих на много повече.
-Не действам подло като теб,Том.
-Ще се научиш,Виктория,защото само така ще оцелееш.
-Тогава по-добре да умра,отколкото да стана като теб.
-И ти ли си на това мнение,Силви.
-Разбира се,никога няма да стана подла като теб.Никога не бих се присъединила към теб.Ти уби родителите ми...
-Казах ти защо го направих.-тихо каза Волдемор.-Аз обичах Лили!
-Ти не можеш да обичаш,Том.-жестоко се усмихна Силви-Не го ли разбра...
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
More Than Words
More Than Words
Виктория Блек


Брой мнения : 1028
Age : 31
Registration date : 19.09.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 08, 2007 6:33 pm

-Лъжеш се-тихо каза Виктория преди Лорда да е казал нещо.Силви я погледна изпитателно.
-Обичах Лили и продължавам да я обичам,но нещата се промениха- Волдемор погледна Викс,която кимна.
-Точно затова и не си ме убил Том,ти държиш на мен въпреки всичко.- ледено каза тя.Лорда я погледна отново но не каза нищо. Тогава Силви се намеси гледайки презрително Риддъл
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 15, 2007 2:31 pm

-Не може да бъде...-Силви просто не искаше даповярва,та това беше толкова нелепо...-Ти ...Господи...Ти обичаш Викс...
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
More Than Words
More Than Words
Виктория Блек


Брой мнения : 1028
Age : 31
Registration date : 19.09.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 15, 2007 2:52 pm

Лорда погледна малко странно,но преди да каже нещо Виктория се намеси.
-Нелепо нали?-Викс се усмихна леко.-Даа и аз неможех да повярвам.
-Това са глупости,Блек не е нищо повече от една долна предателка.- изръмжа Лорда.
Силви още не можеше да повярва.
-Има и още-продължи Викс-ти толкова много приличаш на майка си Потър...
Силви отново ахна,това беше невъзможно,нелепо...не можеше да е истина,просто нямаше как...
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 12:10 pm

-Я,чакайте малко...-Силви мислешетрескаво,а белега щеше да сцепи главата й.-Той е обичал майка ми,а сега теб,Викс...но аз приличам на майка си и...
Силви погледна Викс,защото не искаше да повярва.Беше нелепо дори да си го помисли...За това зачака момичето да заговори,за да не си мисли неверни неща...
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
More Than Words
More Than Words
Виктория Блек


Брой мнения : 1028
Age : 31
Registration date : 19.09.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 9:38 pm

-Том те обича Силви,но не както обича мен. За него ти си нещо като дъщеря.-ледено каза Виктория.
-Глупости Блек!-спря я Волдемор с леден глас и завъртя пръчката между ръцете си.
-А да забравих една малка подробност...Риддъл не обича да говоря за чувствата му,не се мисли,че това той ми го е казал,той няма тази смелост та ми прати Опаш...-с ледена насмешка каза Викс и Силви леко се усмихна преди да...
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 10:58 pm

каже с треперещ глас:
-Аз...Аз не съм...Никога няма да съм твоя дъщеря...Ти уби родителите ми...Опита се да убиеш мен и Хари...Това не е обич,Волдемор...
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
More Than Words
More Than Words
Виктория Блек


Брой мнения : 1028
Age : 31
Registration date : 19.09.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 11:44 pm

Виктория почака да види дали Лорда няма да каже нещо,но тъй като той просто стоеше готов да ги нападне тя реши отново да говори от негово име.
-А да не мислиш,че да направиш невръстно дете машина за убийства е обич Силви? Това направи той с мен,но за него аз съм нещо средно между съпруга и дъщеря.Убедена съм,че ако му бях дала възможност щеше да е направил много неща,но просто няма как да стане. Неговите представи за любовтта са коренно различни от нашите защото той отрича това глупаво човешко качество,наричано любов. Той няма да ти признае,може и да те изтезава,може да те наранява но няма да те убие.Друг въпрос е доколко ми вярваш...
-Не говори от мое име Блек.Всичко това са глупости,любовта,както я наричате е слабост,която аз никога няма да изпитам защото отдавна превъзмонах тези неща.-Лорда говореше по тихо от обикновенно и не толкова студено,но пак си беше страховит.Виктория обаче не му обърна особено внимание а се обърна към момичето.
-Вярваш ли ми Потър?
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 1:17 am

Силви въздъхна...Беше толкова объркана.Сега Викс й казваше,че има човек,който може да я обича като родител,а този човек не е Сириус...Пак Сириус...Отново той се разхождаше из ума на момичето.Болката в сърцето й беше по-голяма от тази в белега...Болката я поглъщаше...Обърна сините си очи към Лорда.Погледите им се срещнаха и сякаш яростни изкри прехвърчаха от очите на момичето.Погледна Виктория...След това изнемощяла от блката се отпусна в близкото кресло.
-Вярвам ти.
Не намери сили да каже друго.Мислеше за Сириус,за Джейм и Лили...Дали наистина беше мини копие на Лили...Дали,ако майка й беше тръгнала с Лорда сега тя щеше да е щастлива и жива...Дали,ако баща й се бе измъкнал сега щеше да има семейство...Дали,ако Силви не беше толкова глупава,че да повярва на Крийчър и да тръгне към Министерството сега Сириус щеше да е добре и отново сияещ...Мислите я поглъщаха...Дали,ако тя не беше оцеляла сега всичко еше да е наред и да няма болка.Тягостната тишина бе прекъсната от...
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
More Than Words
More Than Words
Виктория Блек


Брой мнения : 1028
Age : 31
Registration date : 19.09.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 4:27 pm

...Волдемор,който изглежда губеше търпение:
-Тогава ще си изтърпите последствията.-ледено каза Лорда сякаш довършваше отдавна започната мисъл,той вдигна пръчката си.
-Покчакай Том...-Виктория въздъхна-приемаме.
-Моля?-скочи на крака Силви като неможеше да повярва да ушите си.
-Точно така,приемаме,какво трябва да направим?
Лорда се усмихна.
-Умен ход Блек,знаех си че не си чак толкова тъпа.
-Казвай какво трябва да направим Риддъл,нямам цял ден за губене!- сряза го Викс а в очите и гореше пламък.Надяваше се,че е взела правилното решение...единственият им изход.
-Не си в състояние да заповядваш Блек.Но и аз бързам така че да вървим.-студено каза Волдемор и отстъпи път на момичетата.
Виктория обаче не помръдна.
-Къде отиваме?
-Ще разбереш,когато пристигнем,а сега тръгвай доброволно или аз ще те накарам.Хайде Потър!-властно заповяда Риддъл,Силви изчака Викс да кимне и тогава тръгна пред Лорда. Блек я последва след малко а зад тях безшумно се плъзна Волдемор.
Върнете се в началото Go down
bad_boy
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
bad_boy


Брой мнения : 18
Registration date : 31.12.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 31, 2007 7:29 pm

Майкъл влезе в стаята.Нервно се отпусна на един фотьоил и извади магическата си пръчка.Завъртя я отегчено между пръстите си и започна да прави разни магии.
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 31, 2007 7:52 pm

Силви влезе в общата стая.Беше нервна и разоочаровна,но в очите й се четеше притеснение.Когато седна да едно кресло тя се огледа.Тогава го видя.Волдемор седеше на фотьойла.Или по-точно Волдемор преди много години.Тя се приближи с насочена към него магическа пръчка.Момчето я погледна.След това...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Общата стая - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Общата стая
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotterschool :: Ненужни неща :: Архив-
Идете на: