harrypotterschool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
harrypotterschool

harry potter fen club
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Общата стая

Go down 
+4
Nejna_droga
Джен Уизли
Draco Malfoy
Виктория Блек
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
bad_boy
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
bad_boy


Брой мнения : 18
Registration date : 31.12.2007

Общата стая - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 6 Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 1:57 pm

След това се ухили злорадо.
-Какво,Потър,ще ме убиеш ли?
Момичето забеляза разликата в гласовете и свали магическата си пръчка.Майкъл я погледна.Баща му беше говорил за нея,сега Майкъл разбра защо баща му е бил влюбен в майка й,ако те наистина си приличаха...
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Общата стая - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 6 Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 2:05 pm

Момичето го загледа миг дваслед това се извърна.Незнаеше кое е това момче и защо й говори така.Беше красавец,но изглеждаше наперен и от него сякаш лъхаше студ.Момичето започна да спилита косата си.След това погледна право в черните очи на младежа и попита:
-Кой си ти?
Момчето...
Върнете се в началото Go down
bad_boy
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
bad_boy


Брой мнения : 18
Registration date : 31.12.2007

Общата стая - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 6 Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 2:17 pm

Майкъл я погледна с изпепеляващ поглед.
-Казвам се Майкъл Риддъл.
Името беше достатъчно,за да може момичето да разбере кой е.Майкъл я изгледа втренчено после отпи от чашата бирен шейк до него.
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Общата стая - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 6 Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 2:31 pm

Тогава нещо изведнъж трепна в сърцето на момичето.Тя го погледна с голяма ненавист,но се постара да изглежда колкото се може по-мило:
-Щом е така би трябвало да знаеш къде е Драко,нали?
очите на момичето се наляха със сълзи.Тя си спомни за Драко.Спомни си за целувката,за думите,за аромата му.Призля й.Погледна в очите на момчето,всякъш потъваше в бездънни черни ями.Тогава той...
Върнете се в началото Go down
bad_boy
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
bad_boy


Брой мнения : 18
Registration date : 31.12.2007

Общата стая - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 6 Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 12:46 pm

Той се ухили злорадо.
-Когато Малфой се завърне няма да ти е толкова приятен.Той не е нищо повече от нищожен страхливец.
Майкъл срещна очите на момичето.Тя му харесваше,за това реши да смени темата.
-От кога си тук?-попита той с възможно най-мил глас,но това беше изключително трудно за него при положение,че никога не бе говорил мило на никой.
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Общата стая - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 6 Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 1:07 pm

Силви погледна към момчето.След това отговори:
-От доста отдавна.-след това добави-Пък и трябва да внимаваш какво правиш в училището,защото аз съм заместник-директорка,а и на всичкото отгоре съм и отговорник на "Слидерин".
Момчето я изгледа леко учудено.
-Не се страхувам от теб.-каза то.
-А би трябвало.-Силви се ухили колкото можеше по-злобно.
-Ти кога дойде?-попита тя.
Ако не й беше скучно до сега да си е тръгнала в стаята на момичетата,но скуката я принождаваше да завърже някакъв разговор.
Върнете се в началото Go down
bad_boy
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
bad_boy


Брой мнения : 18
Registration date : 31.12.2007

Общата стая - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 6 Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 1:56 pm

-Не отдавна-отговори момчето.
Отпи от бирения шейк и попита.
-Не разбирам какво съм ти направил,Потър,че ме мразиш толкова.
Върнете се в началото Go down
lov4ety
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
lov4ety


Брой мнения : 123
Age : 29
Location : In yOuR drEaMs...
Registration date : 29.12.2007

Общата стая - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 6 Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 2:29 pm

Андромеда нямаше никаква работа и реши да почете.Седна на един стол в общата стая взе да разгръща внимателно страниците на старата книга.В стаята имаше още двама човека.Момичето бе Силви,бяха се запознали в спалнята на момичетата.Момчето обаче и бе непознато.
-Здравей.-каза тя.-Мисля, че не се познава.Аз съм Андромеда.
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Общата стая - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 6 Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 3:04 pm

Силви й се усмихна.
-Майкъл Риддъл.-отвърна момчето.
Малко хора знаеха,че истинското име на Волдемор е Том Риддъл и Андромеда не беше сред тях.
-Седни при нас.-предложи Силви с усмивка.-А колкото до теб,Риддъл-тя се обърна безразлично към момчето.-Не те мразя.По-точно не мразя теб,а баща ти.Все пак ти не си виновен за нищо,но усещам,че си като него.
Момчето се постъписа.Наистина беше като баща си.Не проговори.Силви се обърна към Андромеда.
-Не съм ти го казвала,но наистина съжалявам за смъртта на баща ти.Мисля,че ние с Хари сме главните виновници,защото ако не се бяхме навъртали из министерството нямаше да се случи така...-Силви млъкна-По точно Волдемор е главният виновник,защото той ни подведе.
Майкъл рязко обърна глава към момичето,щом чу името на баща си...
Върнете се в началото Go down
bad_boy
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
bad_boy


Брой мнения : 18
Registration date : 31.12.2007

Общата стая - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 6 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 11:53 pm

Майкъл се загледа в очите й.Бяха много красиви.Осети нещо заседнало като буца на гърлото му.
-Хм...тогава,Потър,щом не ме мразиш...-беше му трудно да говори.-Искаш ли да излезнем....заедно...
Върнете се в началото Go down
lov4ety
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
lov4ety


Брой мнения : 123
Age : 29
Location : In yOuR drEaMs...
Registration date : 29.12.2007

Общата стая - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 6 Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 12:22 am

[b]Андромеда беше седнала на един фотьойл и следеше внимателно разговора на Силви и Майкъл без да се намесва.За момент реши да излезе,но неискаше да види отново онова досадно момиче и реши да остане.
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Общата стая - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 6 Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 12:42 am

Момичето го изгледа.Беше изненадана и шокирана.Незнаеше какво да отвърне
-Ами...аз...
-Не се прави на срамежлива,Потър,до сега не заекваше така.-изкиска се Майкъл-Да не би да се страхуваш да излезнеш с мен?
Силви се разгневи:
-Аз...аз да се страхувам...Не ставай смешен,Риддъл.Ще изляза с теб.През това време Андромеда...
Върнете се в началото Go down
lov4ety
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
lov4ety


Брой мнения : 123
Age : 29
Location : In yOuR drEaMs...
Registration date : 29.12.2007

Общата стая - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 6 Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 1:04 am

Peши първа да излезе да се поразходи на чист въздух и да остави Силви и Майкъл на саме.
Тя се измъкна, а разговорът в стаята продължи.
Върнете се в началото Go down
bad_boy
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
bad_boy


Брой мнения : 18
Registration date : 31.12.2007

Общата стая - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 6 Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 1:56 am

Майкъл се засмя,като не спираше да я гледа.В нея имапе нещо много опияняващо.Тя му се усмихна и всякъш озяри цялата стая.Той извърна едва-едва главата си и промълви:
-Наричай ме Майк,Силви.
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Общата стая - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 6 Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 5:14 pm

Силви се поколеба.След това се усмихна.Беше толкова красива...
-Добре,но в кабинета ми или в часовете ми за теб съм Професор Потър.-смигна му тя.-Защо не се запишеш в куидичния отбор пък и нямаме префект...
Върнете се в началото Go down
bad_boy
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
bad_boy


Брой мнения : 18
Registration date : 31.12.2007

Общата стая - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 6 Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 5:54 pm

Майкъл я погледна и й се усмихна възможно най-топло.След това каза:
-За префект,ок ще се запиша,а аз вече съм в отбора по куидич.
Върнете се в началото Go down
Nejna_droga
Потребител на месеца
Потребител на месеца
Nejna_droga


Брой мнения : 839
Registration date : 21.10.2007

Общата стая - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 6 Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 6:02 pm

Силви го погледна учудено,но не каза и дума.
-Аз ще си лягам-пророни момичето и се прозя.-Лека нощ.
След това се отправи към женските спални.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Общата стая - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Общата стая
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotterschool :: Ненужни неща :: Архив-
Идете на: