harrypotterschool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
harrypotterschool

harry potter fen club
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Поляните до езерото

Go down 
+2
Shaiya
Виктория Блек
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Беорф Бромансон
Рейвънклоу 1 курс
Рейвънклоу 1 курс



Брой мнения : 140
Registration date : 20.07.2008

Поляните до езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляните до езерото   Поляните до езерото - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 30, 2008 3:13 pm

стоеше Беорф. Той попита Хари какво прави тука сам в този час?
Върнете се в началото Go down
Хари Потър
Грифиндор 1 курс
Грифиндор 1 курс
Хари Потър


Брой мнения : 81
Age : 31
Registration date : 21.12.2007

Поляните до езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляните до езерото   Поляните до езерото - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 30, 2008 10:20 pm

- Разхождам се - сви рамене момчето и продължи да крачи покрай езерото. След малко Беорф го последва...
Върнете се в началото Go down
Беорф Бромансон
Рейвънклоу 1 курс
Рейвънклоу 1 курс



Брой мнения : 140
Registration date : 20.07.2008

Поляните до езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляните до езерото   Поляните до езерото - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 30, 2008 11:36 pm

го последва и го попита как мина днес деня?
Върнете се в началото Go down
Хари Потър
Грифиндор 1 курс
Грифиндор 1 курс
Хари Потър


Брой мнения : 81
Age : 31
Registration date : 21.12.2007

Поляните до езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляните до езерото   Поляните до езерото - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 01, 2008 2:02 pm

- Нормално, а твоят? - попита Хари и го погледна. След миг се сети, че не се познават - Хари Потър, Грифиндор - представи се той.
Върнете се в началото Go down
Беорф Бромансон
Рейвънклоу 1 курс
Рейвънклоу 1 курс



Брой мнения : 140
Registration date : 20.07.2008

Поляните до езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляните до езерото   Поляните до езерото - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 01, 2008 2:10 pm

Моят също нормално.
- Аз съм Беорф Бромансон, Рейвънклоу.- Каза Беорф и се загледа в езерото.
Върнете се в началото Go down
Хари Потър
Грифиндор 1 курс
Грифиндор 1 курс
Хари Потър


Брой мнения : 81
Age : 31
Registration date : 21.12.2007

Поляните до езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляните до езерото   Поляните до езерото - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 01, 2008 2:14 pm

- Приятно ми е - усмихна се Хари и се излегна направо на земята. Не след дълго и Беорф седна до него. И двамата гледаха езерото и не продумваха. - Имаш ли приятели тук?
Върнете се в началото Go down
Беорф Бромансон
Рейвънклоу 1 курс
Рейвънклоу 1 курс



Брой мнения : 140
Registration date : 20.07.2008

Поляните до езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляните до езерото   Поляните до езерото - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 01, 2008 2:48 pm

Само госпожица Виктория Блек ми е приятелка от този форум и ти. - Каза Беорф.
Върнете се в началото Go down
David
Хафълпаф 1 курс
Хафълпаф 1 курс



Брой мнения : 45
Registration date : 16.07.2008

Поляните до езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляните до езерото   Поляните до езерото - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 26, 2008 11:08 pm

След като излезе от обшщата стая на Хафълпаф,Александър реши,че е време да отпочине малко,а не да стой само на едно място и затова се запъти към двора.Когато пристигна,усети как хладният полъх обгръща лицето и изпита чувство за спокойстивие.Постоя така две -три минути,преди да се запъти към поляните до езерото,където да може да отдъхне на спокойствие.Досега не беше се запознал със никой във училището,а единствените със който се засичаще бяха непоносимите слидеринци,който постоянно му се смееха злобно.
Достигайки до езерото изведнъж Александър се закова на място.
Близо до него стояха две момчета,който разговаряха и бяха се излегнали на земята.След кратко колебание той закрачи към тях със надеждата да не го отблъснат.Пристигна при тях и със нервен глас се обади:
-Извинявайте,имате ли нещо против да се присъединя към вас,тъй като отскоро съм тук и непознавам никой.
Двете момчета явно бяха изненадани да видят друг човек,но нищо не казаха,а вместо това се усмихнаха приятелски:
-Присъединявай се към нас,какво още чакаш-каза му едно от момчетата,което бе явно от Грифиндор.
-Радвам се да видя още нови лица-добави другото момче.Ти отскоро ли си тук?
-Пристигнах преди няколко дена и все още не съм успял да разгледам
училището.Но нямам оплаквания и до момента се чуствам добре.
-Това е много хубаво,преди предстоящата година.Между другото нека да се запознаем.Казвам се Хари и ти пожелавам прекрасен престой тука.-каза момчето и му подаде ръка.
-Приятно ми е да се запознаем-отговори хафълпафецът.Моето име е Александър и се радвам,че намерих хора със който да общувам.
След кратка пауза се обади и другото момче.
-Направил си много добър избор да дойдеш тука,защото мястото дава много спокойствие на човек и той успява да забрави за умората си.
Нека да се представя-казвам се Беорф Бромансон и съм от Рейвънклоу.
Като се предсставиха момчетата един на друг,те се изгледнаха на земята и със грейнали усмивки отново се обърнаха към езерото.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поляните до езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляните до езерото   Поляните до езерото - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Поляните до езерото
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotterschool :: В двора и околностите :: Езерото-
Идете на: